Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Робочі поїздки керівників району у територіальні громади

Керівництвом району заплановано об’їхати всі територіальні громади з метою підбиття підсумків двомісячника благоустрою населених пунктів, який завершився нещодавно.

Наразі голова районної державної адміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Петро Тамбовцев побували з робочим візитом у сс. Заболотне, Шарапанівка, Куниче, Соколівка, Жабокрич.

Було відзначено належний рівень виконання робіт з благоустрою у  Заболотненській сільській раді. В центрі уваги робочої групи був хід підготовки до відзначення ювілею академіка Д.К.Заболотного.

Традиційно порадувало зразковим благоустроєм невеличке, віддалене від райцентру Куниче. Усе радувало око: впорядкований центр села, обладнані місця для відпочинку біля водойми, дбайливо доглянуті зелені насадження та квітники, прекрасні краєзнавчий музей і бібліотека тощо. Як зазначив голова районної ради: «Проходить час, міняються в Куничому сільські голови, та незмінними лишаються добрі традиції цієї громади і працьовиті руки її мешканців».

Недостатньо зроблено у ході проведення двомісячника благоустрою у Соколівці. Заросла травою тротуарна плитка біля сільського Будинку культури та бібліотеки, неналежний санітарний стан пам’яток культури та громадських місць - на ці та інші недоліки було вказано сільському голові О.Мельнику разом з рекомендацією усунути їх у найкоротші строки.

Як відмітили керівники району, у  Жабокрицькій громаді зроблено багато, але ще не все ( це, насамперед, стосується благоустрою території, прилеглої до ставка). А біля  школи зустрілися з Миколою Завальним,  нашим знаним агрономом – селекціонером та поетом, який саме висаджував у Бортняковому парку 80 подарованих ним екзотичних рослин – адже готуємось  до Бортнякової весни.

Керівників району цікавили практично всі об’єкти соціально-гуманітарної сфери цих територіальних громад. Тому були зустрічі, в першу чергу, з керівниками, педагогічними працівниками, громадськістю.

Цікавились проведенням заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які проходили якраз у ці травневі дні, роботою навчальних та культосвітніх закладів, організацією послуг для мешканців сіл, зокрема торговельних та ін.

Супроводжували керівників району та інформували про стан справ очільники територіальних громад: с. Заболотне – Сергій Браславець, с. Шарапанівка – Володимир Янковий, с. Куниче – Оксана Нагорняк, с. Соколівка – Олександр Мельник, с. Жабокрич – Марія Вербовецька.