Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Робоча зустріч з представниками Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування

 

16 серпня у залі засідань районної ради пройшла робоча зустріч з представниками Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

У зустрічі взяли участь  селищний та сільські голови, секретарі селищної та сільських рад, бухгалтери селищної та сільських рад, члени районної робочої групи з грантової діяльності, відповідальні особи з грантової діяльності селищної та сільських рад, представники робочої групи зі сприяння підготовки перспективного плану формування територій громад, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, представники засобів масової інформації та громадських організацій.

Обговорено ряд питань:

1. Презентація діяльності Центру організаційно-правового забезпечення розвитку та реформування органів місцевого самоврядування Асоціації.

2.   Основні напрямки діяльності Центру промоцій  і зовнішніх зв’язків Асоціації.

3.   Презентація Центру розвитку інвестиційної спроможності  та залучення ресурсів Асоціації.

4.   Реформа публічних закупівель та система електронних закупівель ProZorro            

Їх основний зміст до присутніх доносили Валерій Рудик - заступник завідувача Центру організаційно-правового забезпечення розвитку та реформування органів місцевого самоврядування Асоціації; Ольга Олійник - завідувач Центру промоції  і зовнішніх зв’язків Асоціації; Володимир Репей - в.о.завідувача Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Асоціації; Інга Сивицька - регіональний агент ProZorro у Вінницькій області.

Підбив підсумки зустрічі заступник голови районної ради Іван Русін.

У робочій зустрічі взяли участь перший заступник голови Вінницької обласної ради Людмила Щербаківська та голова Крижопільської райдержадміністрації Валентин Панчук.