Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Робоча поїздка керівників району

Голова районної державної адміністрації Валентин Панчук разом із головою районної ради Анатолієм Стратієвським побував у територіальних громадах сіл Вербка, Вільшанка, Джугастра. Мета візиту керівників – з’ясування умов діяльності органів влади на місцях, громадськості в непростих умовах, які склались сьогодні в державі.

У Вербці керівники району спілкувались з працівниками місцевого навчального закладу, клубної та дошкільної установ. Директор  школи Лариса Побережна познайомила керівників району з матеріальною базою освітнього закладу, зокрема, організацією харчування дітей, створенням умов для занять спортом, а також проведенням виховної роботи, адже сьогодні тут навчається більше сотні юних громадян Української держави.

У Вільшанці Валентин Панчук та Анатолій Стратієвський також побували у закладах соціальної сфери, музеї Миколи Трублаїні. Спілкувались з жителями села, які у цей день вели активну роботу з благоустрою території населеного пункту.

Познайомились керівники району у цей день  з соціальними об’єктами і  Джугастрянської сільської ради – сіл Джугастра та Леонівка. Сільський голова Юрій Патратій і директор філії «Крижопіль» ПрАТ ПК «Поділля», яка обробляє тут більше 2 тис. га землі, Іван Плахотнюк розповіли їм про співпрацю сільської ради та господарюючої структури. Торік, скажімо, за рахунок філії (130 тис. грн.) проведено ремонт пам’ятників загиблими воїнам у Джугастрі та Леонівці.

Голова райдержадміністрації звернув увагу керівників територіальних громад на продовження робіт з ремонту доріг, освітлення вулиць та ін., на значення їхньої співпраці з господарюючими структурами, які діють на території сільської ради, для вирішення питань розвитку територій у цей складний для держави час, на дотримання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету».