Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Робоча поїздка голови обласної ради до Крижопільського району

 

10 травня у нашому районі побував з робочою поїздкою голова обласної ради Анатолій Олійник. В ході візиту він оглянув структурний підрозділ ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» у с. Городківка та ознайомився із його матеріально-технічною базою.

Навчальний заклад є єдиним в Україні з підготовки фахівців для цукрової галузі. Свою освітянську діяльність заклад розпочав у 1985 році як професійно-технічне училище №24 для підготовки кваліфікованих робітників для підприємств харчової та переробної промисловості. За період існування училища було підготовлено 4865 кваліфікованих робітників, із них 3500 з професій для цукрової промисловості. Зараз навчальний заклад займається підготовкою кваліфікованих робітників з професій «Швачка», «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу», «Апаратник варіння утфелю; лицювальник-плиточник».

База закладу складається з чотирьох корпусів: навчальний корпус на 480 учнів, має 14 навчальних кабінети, дві лабораторії, медпункт, гуртожиток на 360 місць, навчально-виробнича майстерня містить чотири майстерні.

Оглянувши приміщення навчального закладу та матеріально-технічну базу Анатолій Олійник зазначив, що студенти профтехучилищ мають навчатися в достойних та комфортних умовах. Тому потрібно звернути  більше уваги на те, в яких умовах навчаються та проживають студенти і пообіцяв працювати в цьому напрямі спільно з Департаментом освіти і науки облдержадміністрації, депутатами обласної ради та керівниками навчальних закладів

Основними замовниками робітничих кадрів, що надають бази для проходження виробничої практики та виробничого навчання є ПРАТ ПК «Поділля» (Крижопільський цукровий завод) та елеватор, Крижопільський елеватор, ПП «Авіс», Обухівська швейна фабрика, фабрика «Володарка» м. Вінниці, ательє «Еліта» смт Крижопіль, «Айвенгобуд» м. Ямпіль.

В рамках робочої поїздки до Крижопільського району голова обласної ради також відвідав і дочірнє підприємство ДП «Віноблагроліс» «Крижопільський райагроліс» та ознайомився із його діяльністю. Загальна площа земель лісового фонду складає 9251,2 га. Підприємство здійснює господарську діяльність на території трьох районів: Крижопільський район – 4881,4 га, Піщанський район – 3277,2 га та Ямпільський район – 1092,6 га.

У 2017 році підприємством проведено лісовідновлення на землях лісового фонду на площах 56 га, лісорозведення на землях, непридатних для сільськогосподарського використання – 18 га. За 2018 рік проведено лісовідновлення на землях лісового фонду – 43,2 га.

На території підприємства функціонує лісовий розсадник площею 2 га. Для забезпечення власним посадковим матеріалом побудована теплиця, короби для черенкування та забезпечення населення вічнозеленим посадковим матеріалом при озелененні населених пунктів.

ДП «Крижопільський райагроліс» стабільно виконує планові завдання та виробничо-фінансові плани. В 2017 році при реалізації продукції на суму 4,2 млн грн одержано 248,0 тис грн прибутку, при цьому рентабельність продажу склала 6%. На 2018 рік передбачається досягти реалізації 4,8 млн грн. За І квартал 2018 року одержано 1 млн грн, прибутковість підприємства складає 40 тис грн. До бюджету та державних цільових фондів в 2017 році сплачено 1 млн 680 тис грн, до обласного бюджету – 50 тис грн, до управління спільної комунальної власності –57 тис грн.