Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Робоча поїздка до Городківки і Вільшанки

8 листопада голова районної ради Петро Тамбовцев та голова райдержадміністрації Валентин Панчук побували з робочою поїздкою у Городківці та Вільшанці. У цих селах створені сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи: у Городківці – СОК «М’ястківський маєток», у Вільшанці – «Вільшанський колосок».

Мета поїздки – стан справ у впровадженні проектів, можливості подальшої участі громад сіл району у Спільному Проекті Європейського Союзу та Програм розвитку «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ».

До СОКу у Городківці у цей день завезли аеродинамічний сепаратор ТОР-ІСМ-20. Його кооперативу поставив ФОП «Волошенюк С.І.», м. Вінниця, який переміг у тендері.

У Вільшанці кооператив уже надає послуги з переробки зерна на борошно, соняшника на олію, проводить екструдування зерна на корм худобі та птиці. Його голова Ігор Сухина разом з Вільшанським сільським головою Олександром Іщуком займались підготовкою кооперативу до приїзду керівників подібних кооперативів з інших регіонів області та України з обміну досвідом.