Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Рішення Координаційної ради "Про ключові напрями реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні"

 

КООРДИНАЦІЙНА  РАДА
з питань місцевого  самоврядування
при голові  Крижопільської районної ради

 

 

РІШЕННЯ

31 березня 2015 р.                                                                              №

 

Про  ключові напрями реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні

 

      Керуючись   Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, за результатами вивчення громадської думки і широкого обговорення в територіальних громадах області законодавчих ініціатив та очікуваних результатів реформи самоврядування і передачі повноважень на місцевий рівень управління, заслухавши та обговоривши інформацію щодо ключових напрямів реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні,  Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові  районної ради

   ВИРІШИЛА:

        1. Інформацію голови районної ради Стратієвського А.В. «Про ключові напрями реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні» та виступаючих взяти до відома.

       2. Схвалити Звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України з пропозиціями щодо внесення змін до Конституції України, інших законодавчих  та нормативних  актів з метою проведення комплексної реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні (додається).

      3. Рекомендувати селищній та сільським радам проводити в територіальних громадах, в електронних та друкованих засобах масової інформації широку інформаційно-роз’яснювальну роботу , щодо ефективності та доцільності запропонованих Урядом  та Верховною Радою України реформ місцевого самоврядування, децентралізації влади, новацій бюджетного та податкового законодавства.

     4. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

 

Голова районної ради                                                А. СТРАТІЄВСЬКИЙ