Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Ремонтуємо дороги місцевого значення

 

Органами виконавчої влади та місцевого самоврядування докладається  багато зусиль аби поліпшити інфраструктуру району.

Відчутні зміни ми бачимо вже у поточному році, так як пріоритетом визначено покращення під’їзних шляхів до населених пунктів району для впровадження медичної реформи в рамках транспортування пацієнтів до опорних лікарень.

Так, упродовж  2020 року за рахунок коштів  експлуатаційного утримання здійснюється поточний дрібний ремонт доріг загального користування місцевого значення з відповідним передбаченим фінансуванням за рахунок державного дорожнього фонду у сумі 7,9 млн.грн. та обов’язковим співфінансуванням робіт за рахунок місцевих бюджетів громад  в межах 15%, що становить 1185,0 тис.грн.

Станом на даний час Крижопільським ДРП філії «Томашпіль райавтодор» виконано роботи по ділянках автомобільних доріг загального користування місцевого значення до населених пунктів: Голубече, Княжа Криниця, Красносілка, Зеленянка, Іллівка, Крикливець, Соколівка, Куниче, Заболотне,  Джугастра, Кісниця та  Гарячківка на що вже освоєно – біля 6,4 млн.грн.

На часі проведення робіт по с. Жабокрич в напрямку с. Павлівка та с. Городківка в напрямку с. Савчине, на що заплановано освоїти 1,5 млн.грн. 

З метою ефективного використання бюджетних коштів до ремонту доріг долучилися структури - ПрАТ ПК «Поділля», СПП «Кісниця»,  СФГ «Русін П.В», СФГ «Русін М.М.», СФГ «Лозовський А.В.», які постійно надають дорожню техніку та матеріали для ремонту дорожнього покриття.

За інформацією відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля Крижопільської райдержадміністрації