Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Реалізація Програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення Крижопільського району на 2019 2022 роки

 

           

 

Враховуючи аварійність та катастрофічний стан дорожнього покриття автомобільної дороги Т-02-02  Могилів - Подільський - Ямпіль – Бершадь - Умань (в межах Крижопільського району), що перебуває на балансі служби автомобільних доріг у Вінницькій області, а також соціальну напругу та незадоволення широких верств населення району голова районної державної адміністрації В.Панчук, залучившись підтримкою депутатів районної ради, прийняв рішення та виділено з районного бюджету 2,0 млн грн. на поточний середній ремонт дороги державного значення.  Відповідні кошти спрямовані Жабокрицькій та Городківській  територіальним громадам,  відповідно по 1,0 млн грн.                                                

         Виконання робіт здійснюється на умовах співфінансування (50 на 50), тобто додатково заплановано залучити 2,0 млн грн. за рахунок коштів  Служби автомобільних доріг у Вінницькій області. 

         Станом на 20 вересня 2019 року профінансовано 1,4 млн грн.  з районного бюджету та залучено 0,5 млн грн. з державного бюджету. Роботи виконуються силами Крижопільського ДРП філії «Томашпільрайавтодор» по с. Жабокрич та в напрямку с. Городківка.

         З метою ефективного використання бюджетних коштів до ремонту доріг долучилися структури - ПрАТ ПК «Поділля» та МКСП «Шляхбуд», які постійно надають дорожню техніку та матеріали для ремонту дорожнього покриття.

         Протяжність відремонтованих ділянок доріг становитиме  біля  9,0 км.  Роботи тривають.  

    

Начальник відділу містобудування, архітектури, 

житлово-комунального господарства та інфраструктури  РДА                 В. Пацай