Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Реалізація проектів благоустрою у розрізі територіальних громад району

 

Підбито підсумки роботи по  благоустрою територіальних громад за перше півріччя і проаналізовано стан справ щодо реалізованих  проектів та тих, що  знаходяться в стадії виконання, у розрізі територіальних громад району, а саме:

Крижопільська селищна рада:

  • На заходи з благоустрою та озеленення територій селища  Крижопіль у І півріччі використано 914,3 тис.грн. Роботи виконано КП«Крижопільблагоустрій»

          *  Селищною радою придбано шассі автомобіля МАЗ для подальшого переобладнання на сміттєвоза – 128,0 тис. грн; виконано роботи по рекультивації полігону ТПВ – 105,3 тис. грн;

          *  Проведено роботи з капітального ремонту тротуарів по вул. Героїв України, Сидора Беларського та О.Савченка  протяжністю - 1,1 км площею більше   2,0 тис.м2, освоєно - 1,8 млн грн;

           * Освітлено 4,4 км вулиць селища, встановлено 133 світильники, на що  освоєно 537,4 тис. грн; та встановлено нічну ілюмінацію на суму 24,0 тис.грн, здійснено ремонт і заміну системи водопостачання та ілюмінації фонтану на центральній площі, на що освоєно 27,5 тис.грн. з них 16,5 залучені.

            * на виконання робіт з поточного ремонту автомобільних доріг комунальної власності використано 313,2 тис.грн.

          * Проведено роботи з відновлення зелених насаджень в парку культури та відпочинку селища Крижопіль – висаджено 200 дерев різних порід.

          * Крижопільською СЗШ № 2 реалізовано проект з капітального ремонту та благоустрою алеї та паркової зони, відповідно прокладено біля 900,0 м2 тротуарної плитки, встановлено 12 сучасних ліхтарів та 9 лавок для відпочинку, висаджено 317 дерев (сосна, ялина, туя каштан, горіх чорний, фруктові дерева)  та 50 кущів самшиту, загалом освоєно - 409,0 тис.грн, субвенція з державного бюджету на соціально-економічний розвиток території 400,0 тис.грн.         

Андріяшівська сільська рада:

          * На заходи з благоустрою та озеленення територій населених пунктів громади використано 76,8 тис.грн коштів бюджету сільської ради;

          * Відновлено огорожу центральної частини села В.Гребля;

          * Упорядковано капличку та прилеглу до неї територію в с. Андріяшівка      * Закуплено матеріал для огорожі кладовища

          * облаштовано громадський колодязь.

          * За рахунок коштів ПрАТ ПК Поділля придбано та встановлено дитячий ігровий майданчик та автобусну зупинку в с. Кринички, на що освоєно - 32,0 тис.грн;

             * За кошти деп. обласної ради  Г.Вацака у сумі 14,2 тис.грн облаштовано автобусну зупинку у с. В.Гребля.

          Вербська  сільська рада

          Реалізовано проект по озелененню паркової зони  СЗШ с. Вербка, на що освоєно 29,0 тис.грн.

          Вільшанська сільська рада

          Проводиться робота по упорядкуванню та благоустрою території біля сільського будинку культури. Облаштовано тротуарну плитку, упорядковано зону відпочинку. Встановлено лавочки, ліхтарі, освоєно - біля 300,0 тис.грн, з них субвенція з державного бюджету на соціально-економічний розвиток території - 197,0 тис.грн та 100,0 тис. грн  - власні кошти.

          * 10,0 тис.грн залучено на облаштування  ігрового майданчика в дошкільному навчальному закладі.

          Гарячківська сільська рада            

          Тривають роботи по облаштуванню паркової зони та благоустрою території біля сільського Будинку культури, за рахунок коштів субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток території - 250,0 тис.грн.

          Голубецька сільська рада

          *На території  громади створено  2 парки загальною площею 1,5 га (висаджено майже 1 тис. 100 дерев різних порід) кошти сільської ради - 5,0 тис.грн.

          *створено фруктовий сад на площі 0,5 га (висаджено близько 250 шт. фруктових дерев, посадковий матеріал надано Г.Вацаком та ФОП Мужилівська О.А. - на суму біля 4,5 тис.грн) .

          *Тривають роботи по облаштуванню пішохідних доріжок в ДНЗ                         с. Голубече, матеріали закуплено за кошти Г.Вацака - 12,750 ти.грн.

          * Всього на заходи з благоустрою та озеленення територій населених пунктів громади використано 263,5  тис.грн коштів місцевого бюджету.

          Городківська сільська рада  

          *Тривають роботи по облаштуванню паркової зони та благоустрою території біля сільського Будинку культури, за рахунок субвенції з  державного бюджету на соціально-економічний розвиток території - 350,0 тис.грн, облаштовано пішохідні доріжки, зовнішнє освітлення, лавочки для відпочинк.   

          * За сприяння громади та ПрАТ ПК Поділля тривають роботи по будівництву нових тротуарів та капітальний ремонт дороги загального користування місцевого значення протяжністю біля 1,0 км, за рахунок коштів державного бюджету.

          * На території   Городківської територіальної громади учнями СЗШ І-ІІІ ступенів №1 створено парк площею 0,5 га  та висаджено 1150 дерев (береза, липа, сосна, дуб червоний, граб).

                      Дахталійська сільська рада

          * проведено роботу по облаштуванню зони відпочинку та благоустрою території біля сільського Будинку культури, встановлено альтанку, зовнішнє освітлення та ігровий дитячий майданчик.  

          Джугастрянська сільська рада.

          * Реалізовано проєкт по облаштуванню площі з елементами  благоустрою території, малих архітектурних форм  біля сільського Будинку культури, за рахунок субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток території - 276,0 тис.грн, облаштовано пішохідні доріжки, зовнішнє освітлення, газони та квітники.

          * Освітлено 1,3 км вулиць, встановлено 7 світильників, на що  використано 49,6 тис.грн.   

          * Закуплено матеріал та облаштовано огорожу сільського кладовища.            * На заходи з благоустрою та озеленення територій населених пунктів громади використано 204,7  тис.грн коштів місцевого бюджету.

          Жабокрицька сільська рада

          * Сільською радою реалізується проєкт щодо облаштування зони відпочинку з елементами  благоустрою та озеленення території, малих архітектурних форм в центральній частині села, на що виділено з місцевого бюджету 200,0 тис.грн.

          *У планах встановлення дитячого ігрового майданчика поряд із зоною відпочинку, за кошти державного бюджету 200,0 тис.грн.

          Заболотненська сільська рада

          *Здійснено озеленення території біля меморіалу загиблим воїнам, висаджено біля 100 саджанців дерев та кущів.

          Кісницька сільська рада

          *Тривають роботи по облаштуванню зони відпочинку біля сільського Будинку культури. Встановлено огорожу, облаштовано тротуарні доріжки та озеленення. З місцевого бюджету використано 112,0 тис.грн. додатково заплановано освоїти 30,0 тис.грн. субвенції з державного бюджету.

           Красносільска сільська рада 

          * Проведено ремонт пам’ятників та меморіалу загиблим воїнам.

          *облаштовано автобусну зупинку у с. Зеленянка за кошти Г.Вацака - 14,2 ти.грн. та 3,0 тис.грн. виділено с місцевого бюджету.

          Крикливецька сільська рада

           *облаштовано автобусну зупинку у с. Крикливець, 8,0 тис.грн. виділено с місцевого бюджету.

          * За власні кошти громади облаштовано дитячий ігровий майданчик у центрі села.

         Куницька сільська рада

          Розпочато роботи по облаштуванню зони відпочинку біля сільського Будинку культури, за рахунок субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток території - 148,0 тис.грн.

          Павлівська сільська рада

          *облаштовано автобусну зупинку,  3,0 тис.грн. виділено с місцевого бюджету.

          Савчинська сільська рада

          * У парковій зоні біля Будинку культури облаштовано дитячий ігровий майданчик, за рахунок субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток території - 118,0 тис.грн, з місцевого бюджету виділено 30,0 тис.грн на придбання МАФ для дитячого майданчика.

          *облаштовано автобусну зупинку Г.Вацака - 14,2 тис.грн.

          Соколівська сільська рада

          * Сільською радою реалізується проект, щодо облаштування зони відпочинку з елементами  благоустрою та озеленення території, малих архітектурних форм в центральній частині села, на що виділено субвенцію з державного бюджету 200,0 тис.грн.

          Тернівська сільська рада

          * Відновлено огорожу центральної частини села .

          * облаштовано ігровий майданчика в дошкільному навчальному закладі.

          Шарапанівська сільська рада

          * Здійснено заходи з благоустрою, озеленення територій, проведення поточного ремонту доріг населеного пункту, на що використано 13,0 тис.грн. місцевого бюджету сільської ради.

          Загалом територіальними громадами  району на заходи з благоустрою та санітарної очистки населених пунктів використано 6,3 млн грн, на часі  використаня 500,0 тис.грн субвенції з державного бюджету.         

З метою поліпшення благоустрою населених пунктів і забезпечення в них належного громадського порядку в районі запроваджено щорічний районний конкурс «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку», 31 липня поточного року  відбулося засідання конкурсного комітету, на якому розглянуто подані матеріали учасників та визначено переможців, які будуть відзначені у переддень свята до Дня Незалежності. 

Тобто, слід сказати, що тільки спільними зусиллями ми зробимо наші населені пункти чистими та комфортними. Є сподівання, що залучення суспільства до приведення у належний санітарний стан територій сприятиме підвищенню громадської екологічної свідомості.