Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Районні спортивні ігри. На честь свята і для людей

28 червня 2015 року на районному стадіоні «Колос» пройшли районні спортивні ігри серед команд сільських територіальних громад. Свято спорту було приурочено  19-й річниці Конституції України, Дню молоді, Олімпійському дню бігу та 65-річчю утворення Всеукраїнського сільського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

Усі радо вітали гостей та організаторів свята: Панчука Валентина Івановича  – голову Крижопільської  районної державної  адміністрації, Тамбовцев Петро Серафимович - заступник голови районної ради та Косташенка Василя Костянтиновича – Крижопільського селищного голову, Чернявського Сергія Володимировича – начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Вінницької обласної державної адміністрації - срібного  призера Олімпіади-2000  в Сіднеї (Австралія), рекордсмена світу з велотреку, заслуженого майстра спорту, Олійника Олександра Миколайовича - заступника голови відділення Національного олімпійського комітету у Вінницькій області, Білінського Олександра  Михайловича – заступника голови обласної організації  Всеукраїнського фізкультурного спортивного товариства «Колос», Мохника Вадима Андрійовича - заступника голови обласної організації  Всеукраїнського фізкультурного спортивного товариства «Колос», Рибчинського  Андрія Володимировича – спонсора та співорганізатора свята.

Прологом свята стали виступи дітей, у їх виконанні глядачі побачили український народний танець, флеш-моб, показові виступи з рукопашного бою.

А далі увага присутніх була прикута до спортивних ігор. 

Це були змагання з міні-футболу, волейболу, гирьового спорту, настільного тенісу, шашок, легкоатлетичний крос, перетягування линви. У змаганнях взяли участь команди 16 територіальних громад Крижопільщини.

Звертаючись до учасників змагань, усіх присутніх на святі голова райдержадміністрації Валентин Панчук сказав: «Прийміть мої щирі вітання  з нагоди відкриття районних спортивних ігор серед сільських територіальних громад. Їх проведення ми приурочили Дню Конституції України, Дню молоді, Олімпійському дню бігу та 65-річчю утворення Всеукраїнського сільського фізкультурно-спортивного товариства «Колос»!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро бажаю здоров'я, миру, злагоди, благополуччя, успіхів у праці та нових звершень на благо України! 

Давайте будемо виходити з того, що Україна починається з кожного з нас. І нам під силу захистити кордони держави, збудувати суспільство, в якому будуть умови для всебічного розвитку людини, в тому числі і розвитку спорту, де будуть панувати гуманізм, демократія, закон і справедливість, а матеріальний достаток буде відповідати якості праці кожного».

Окрім цього, до уваги крижопільчан та гостей району у цей день в парку культури та відпочинку було організовано виступ народного аматорського духового оркестру районного Будинку культури, гала-концерт зірок естради Крижопілля, виступ народного аматорського вокально-інструментального ансамблю «Вернісаж», конкурс «Караоке», виступ рок-групи «Black & White».

Впродовж дня в парку культури та відпочинку працював екомайданчик: виставка образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва; майстер-клас з виготовлення іграшок та сувенірів з екоматеріалів.

До послуг учасників свята було багато торгових точок, з прохолодними напоями, морозивом, шашликами, а також іграшками для дітей.  

Переможцями змагань стали команди територіальних громад сіл Городківка, Соколівка та Андріяшівка. Але призи отримали не лише вони.

Головним же призом для всіх – і учасників, і болільників, і просто глядачів – став той позитивний настрій, який супроводжував крижопільчан та гостей району у цей день і якого вистачить ще на багато днів.

Завершився святковий день футбольним матчем між командами Крижополя та Вапнярки. З рахунком 4:1 перемогли крижопільчани.