Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Районна рада прийняла бюджет на 2019 рік

 

5 грудня відбулася чергова 24 сесія районної ради 7 скликання,  яку відкрив голова районної  ради Петро Тамбовцев.

Перед початком сесії керівники району виконали приємну місію: привітали кращих волонтерів району з нагоди Міжнародного дня волонтерів.

Також слова попросив помічник народного депутата Ю.Македона В’ячеслав Березовський, який привітав усіх з прийдешніми новорічними святами, коротко підбив підсумки співпраці з сільськими, селищною радами у 2018 році та окреслив плани на наступний рік.  До речі, наголосив на надходженні до району найближчим часом 2 млн 200 тис. грн. на розвиток окремих територій.

На розгляд депутатського корпусу, згідно з порядком денним, було представлено 21 питання, основними з яких стали прийняття Програми економічного і соціального розвитку Крижопільського району на 2019 рік та районного бюджету на 2019 рік. 

По першому питанню було заслухано доповідь начальника  управління регіонального розвитку Світлани Тищук, яка супроводжувалась показом слайдів. Зокрема, Програма спрямована на активізацію економічного розвитку усіх галузей господарського комплексу району, збільшення їх інвестиційної та інноваційної складової, нарощування обсягів промислового та сільськогосподарського виробництва, подальший розвиток малого та середнього бізнесу, забезпечення фінансового оздоровлення реального сектору економіки та подальших трансформацій в усіх сферах суспільного життя. Доповідач наголосила, що ця Програма передбачає забезпечення узгоджених спільних дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування задля втілення єдиної державної політики розвитку району, зупинилась  на  аналізі економічного  та   соціального   розвитку  району    протягом   2018 року та окреслила цілі   та  завдання  Програми  на 2019 рік.

Блок бюджетних питань – всього їх було шість – висвітлила начальник фінансового управління райдержадміністрації Раїса Лозовська. Виступаючи з доповіддю щодо параметрів  бюджету району на наступний рік, Раїса Миколаївна інформувала, що сформований бюджет є збалансованим за доходами і видатками, але обіцяє бути дуже напруженим.

Першочерговим завданням прийняття запропонованого проекту рішення, за словами керівника відомства, є забезпечення безперебійного функціонування бюджетних закладів та установ району, що включає своєчасну виплату заробітних плат, оплату за комунальні послуги та енергоносії.

Окрім того, під час сесії було прийнято дві програми: Програму надання медичної допомоги жителям району, хворим на цукровий та нецукровий діабет,  на 2018-2020рр. та  Програму забезпечення доступу найуразливіших верств населення району до сучасного теле-, радіомовлення на 2019 рік. До чотирьох районних програм було внесено зміни, затверджено нові розцінки вартості робіт (послуг), що виконуються Крижопільським районним трудовим архівом, і план роботи районної ради 7 скликання на 2019 рік тощо. Детальніше з рішеннями сесії можна ознайомитись у розділі сайту «Документи районної ради».

У «Різному» депутати узгодили ряд питань, пов’язаних з підготовкою документації по грантових проектах та їх фінансуванням, а також розглянули питання про надання статусу Гімну Крижопільського району пісні «Крижопільський славний мій краю!» на слова поета-земляка Олександра Куцого, музика композитора Олександра Бурміцкого. Отже, відтепер маємо свій Гімн!

На сесію завітав депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку  Андрій Юрійович Мельник,  котрий поінформував депутатів про першочергові завдання щодо ремонту доріг, особливо наголосивши на пріоритетності ремонту доріг по так званих маршрутах пацієнтів у рамках медичної реформи.

Після сесії  болюче питання стану доріг він конкретно обговорив з керівництвом району та очільниками територіальних громад.