Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Районна рада прийняла бюджет на 2018 рік

22 грудня відбулася чергова 18 сесія районної ради 7 скликання,  яку відкрив голова районної  ради Петро Тамбовцев.

У своєму вітальному слові Петро Серафимович зазначив, що 2017 рік для нашого краю був дуже непростим, але плідним. Він був сповнений новими здобутками і звершеннями, цікавими заходами та зустрічами. Цей рік випробував нас ударом стихії  і, разом з тим,  дав можливість усім жителям району повірити у власні сили,  відчути дружню підтримку земляків. Ми сумлінно трудилися разом – місцева влада, громада і бізнес – для того, щоб умови життя крижопільчан стали кращими, а населені пункти району – затишнішими та ошатнішими.

Ми використали для цього всі можливості дохідної частини районного бюджету і за вашого, шановні депутати,  сприяння розподілили додатково 32 млн грн, з них направили на фінансування: галузі освіти – більше 13 млн грн, охорони здоров’я – більш як 9 млн грн, культури – біля півтора млн грн; більше 600 тис.грн виділили на розвиток  фізкультури і спорту.

 На  поточний   ремонт   та  утримання   доріг  комунального  значення   використано   біля   6,8  млн грн,  відремонтовано  130  км доріг.

  У 14  населених  пунктах проводились  роботи по зовнішньому освітленню вулиць: освітлено  23 км,  освоєно коштів на суму 742  тис.грн.

 Територіальні громади району цьогоріч узяли активну участь в  обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад  - отже, маємо 14 переможців і залучення позабюджетних коштів, в основному, на модернізацію енергозбереження.

 В цілому на реалізацію заходів із енергозбереження  у 2017 році  по  бюджетних  закладах району освоєно  більше 10 млн грн.   Роботи  проводились  у  42  закладах   району.

 За даними статистики,  протягом   трьох кварталів 2017  року  в  економіку  району  залучено  252  млн  грн.  У  розрахунку  на одну  особу  освоєно 7,5 тис. грн, що є другим результатом  серед  районів  області.

Середньомісячна заробітна плата штатного працівника за ІІІ квартал  становить 7098 грн,  ріст до  відповідного періоду минулого  року  становить 151% і є першим результатом серед районів області.

 Цього року ми показали, що вміємо не лише працювати, але й відпочивати – і з успіхом провели наш перший фестиваль народних ремесел «Подільські товтри».        

 Голова щиро подякував усім, хто вніс свій доробок у цьогорічний коровай, хто на цьогорічному шляху залишив свій добрий творчий слід, незалежно від сфери докладання зусиль – у сільському господарстві чи промисловості, у будівництві чи торгівлі, в побутовій чи гуманітарній сферах, у навчанні чи спорті, та висловив упевненість, що 2018 рік стане роком стабілізації суспільно-політичного життя, економічного та соціально-культурного розвитку району. Для досягнення цієї мети  лише злагоджені дії депутатського корпусу районної ради у співпраці з районною державною адміністрацією та сільськими радами дадуть змогу поліпшити наповнення районного та місцевих бюджетів, забезпечити працюючим належну і своєчасну оплату праці, пенсіонерам – захищену старість, а нашим дітям – щасливе майбутнє.

Працівники  районного Будинку культури щиро привітали депутатів районної ради з Новорічними святами - заспівали і колядок, і щедрівок, засіяли на щастя й на добро.

На розгляд депутатського корпусу, згідно з порядком денним, було представлено 52 питання, основним з яких стало прийняття районного бюджету на 2018 рік. 

Виступаючи з доповіддю, начальник фінансового управління райдержадміністрації Раїса Лозовська інформувала, що сформований бюджет є збалансованим за доходами і видатками. Загальний обсяг доходів районного  бюджету на 2018 рік у сумі  251 656,597  тис. грн, у тому числі доходи загального фонду бюджету визначити у сумі   248 896,752  тис. грн, доходи спеціального фонду бюджету  у сумі 2 759,845 тис. грн , загальний обсяг видатків районного бюджету на 2018 рік у сумі 251 656, 597 тис. грн, у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 248 632,724 тис. грн та видатків спеціального фонду бюджету у сумі 3 023, 873 тис. грн, з них бюджету розвитку у сумі 264,028 тис.грн.  

Першочерговим завданням прийняття запропонованого проекту рішення, за словами керівника відомства, є забезпечення безперебійного функціонування бюджетних закладів та установ району, що включає своєчасну виплату заробітних плат, оплату за комунальні послуги та енергоносії.

Окрім того, під час сесії було прийнято Програму економічного і соціального розвитку Крижопільського району на 2018 рік, заслухано доповідь заступника начальника  управління регіонального розвитку Марини Безусяк, яка наголосила, що ця Програма передбачає забезпечення узгоджених спільних дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування задля втілення єдиної державної політики розвитку району.