Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Радилася Гарячківська громада

16 березня 2018 року відбулися загальні збори громадян в с. Гарячківка, на які були запрошені  жителі села, депутати Гарячківської сільської ради, голови  фермерських господарств, підприємці, одноосібники. Також  на сході села були присутні  Панчук Валентин Іванович – голова районної державної адміністрації та Плахотнюк Іван Леонтійович – директор філії ПрАТ  «ПК Поділля».   На загальних зборах громадян були присутні 180 жителів села.

   Сільський голова Котюжанський Олег  Михайлович у своєму звіті підсумував результати своєї роботи  та органів місцевого  самоврядування в цілому,а також роботу  депутатського корпусу. Основну увагу було приділено благоустрою населеного пункту та наведенню порядку на кладовищах села. У своєму зверненні сільський голова закликав жителів села по можливості  брати активну участь у підтриманні порядку на селі, а також висловив слова подяки Крижопільській РДА та Крижопільській районній раді за підтримку та тісну співпрацю. В цілому доповідь сільського голови була докладною та змістовною.  

   Жителі села, які були присутні на  загальних зборах  громадян, обговорили плани на 2018 рік, які безпосередньо стосуються освітлення вулиць, проведення часткового ремонту доріг та  ремонту криниць громадського користування.

   Наступним виступав Панчук Валентин Іванович, який проаналізував роботу Крижопільської РДА та намітив плани на 2018 рік. Керівникам усіх установ, які знаходяться на території Гарячківської сільської ради, порекомендував брати активну участь у написанні проектів.   

   Плахотнюк Іван Леонтійович та представники філії ПрАТ  «ПК Поділля» проінформували жителів села про кількість пайовиків, які знаходяться на підвідомчій території та про орендну плату, яку було сплачено у 2017 році за користування земельними ділянками. 

На завершення сільський голова подякував усім присутнім за розуміння, підтримку та співпрацю.

За матеріалами Гарячківської сільської ради