Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Публічний звіт голови районної державної адміністрації

1 лютого  у  Крижопільському районному Будинку культури відбулося розширене засідання колегії районної державної адміністрації, на яке запрошувалися члени колегії райдержадміністрації, депутати  обласної та районної ради, селищний та сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, підприємств та організацій, керівники закладів освіти, культури та медицини, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

У  роботі колегії взяли участь заступник голови облдержадміністрації  Ігор Івасюк, голова районної ради Петро Тамбовцев, заступник голови районної ради Іван Русін, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Наталія Тимчишена.

Своєрідним епіграфом до розгляду питань порядку  денного став перегляд відео  «Вінниччина - 2017, від викликів до конкретних справ».

Ну а далі з доповіддю про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку району за 2017 рік та основні напрямки діяльності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування щодо її реалізації у  2018 році виступив голова районної державної адміністрації В.І. Панчук, який зазначив, що Крижопільська  районна державна адміністрація в межах своїх повноважень здійснює виконавчу владу на підвідомчій території, а також відповідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» реалізує повноваження, делеговані  районною радою. На території району забезпечується виконання Конституції, Законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних  органів виконавчої влади.

Незважаючи на негативний вплив на економічну та політичну стабільність в країні через втручання зовнішнього агресора, проведення антитерористичної операції в східних регіонах України та інших чинників, у районі досягнуто ряд позитивних зрушень у реальному секторі економіки та розв`язанні соціальних проблем.

Валентин Іванович  наголосив, що виконання власних повноважень районної державної адміністрації і делегованих районною радою були спрямовані навсебічне задоволення прав і свобод громадян, їхніх матеріальних та духовних запитів, виконання програмних документів, зокрема -  Програми економічного і соціального розвитку  району на 2017 рік.

Основні напрями роботи райдержадміністрації ґрунтуються на принципах втілення в життя реформ, ініційованих Президентом України Петром Порошенком, їх практичної реалізації на місцях та виконання заходів Стратегії  розвитку району на період до 2020 року «Крижопільщина – 2020».

Багатопланова організаторська робота постійно знаходила своє відображення в розпорядженнях районної державної адміністрації. Актуальні питання розвитку району розглядались на засіданнях колегії районної державної адміністрації, на нарадах із залученням начальників управлінь і відділів, сільських та селищних  голів, депутатів районної ради, керівників підприємств, установ та представників громадських організацій району.

Він відзначив, що на здійснення заходів соціально-економічного розвитку району у 2017 році залучено майже 25 млн. грн. Далі зупинився на пріоритетах у діяльності виконавчої влади у році, що минув.

Далі доповідач зупинився  на виконанні та спрямуванні бюджетних коштів, роботі в умовах реформування галузей освіти та медицини, розвитку сільського господарства, промисловості району, залученні інвестицій, участі в проектах.

В обговоренні доповіді у розрізі галузей та сфер, якими опіковуються, виступили Валерій Кушнір – начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА,  Олександр Третьяков – Крижопільський селищний голова,  Леся Килімник – головний лікар КУ ««Крижопільський районний медичний центр  первинної медико-санітарної допомоги»; Марія Вербовецька – Жабокрицький сільський голова,  Оксана Кройтор – начальник відділу культури райдержадміністрації.

Голова районної ради Петро Тамбовцев  у своєму виступі вкотре подякував усім присутнім на колегії – голові РДА та його заступникам, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, підприємств та організацій, керівникам закладів освіти, культури та медицини, селищному та сільським головам, представникам громадських організацій та засобів масової інформації – за злагоджену і тісну співпрацю, завдяки якій позитивні зрушення відбуваються у кожній територіальній громаді району.

Підсумував роботу зібрання заступник голови облдержадміністрації Ігор  Івасюк.

 «Всеохоплююча і конкретна доповідь голови райдержадміністрації ще раз підтвердила переконливий поступ Крижопілля у соціально-економічному розвитку, лідируючі позиції району з цілого ряду визначальних показників, зокрема за рівнем середньої заробітної плати, обсягами інвестицій і, звичайно ж, за  виробництвом цукру», - сказав Ігор Дмитрович.

Відзначив також і плюси у гуманітарних сферах – освіті, медицині, культурі. А далі зупинився на найголовніших планах та викликах на рік нинішній, зокрема у розрізі медичної та освітньої реформ.