Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Проведено розширене спільне засідання постійних комісій районної ради

 Нещодавно було проведено розширене спільне засідання постійних комісій районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, комунальної власності, торговельного і побутового обслуговування, комплексного розвитку та благоустрою населених пунктів і з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку за участю голів районної державної адміністрації та районної ради, заступників голів, керуючої справами виконавчого апарату районної ради, начальників фінансового управління та управління регіонального розвитку райдержадміністрації, на якому було заслухано керівників комунальних підприємств, а саме: редакції Крижопільського ТРК «Новинр Крижопілля», редакції газети «Сільські новини», комунальної установи «Крижопільський районний трудовий архів», яким надавалась фінансова  підтримка, про результати їхньої роботи.

З результатами проведеного моніторингу діяльності комунальних підприємств, пропозиціями щодо їх подальшого функціонування виступила на засіданні начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Тищук С.К. Свою позицію щодо спрямування коштів з районного бюджету на утримання комунальних підприємств озвучили очільники району, начальник фінансового управління райдержадміністрації Лозовська Р.М.

Прийнято рішення, що фінансування  комунальної установи «Крижопільський районний трудовий архів» буде здійснюватись з районного бюджету лише на заходи, передбачені Програмою діяльності Крижопільського районного тудового архіву на 2014-2018 роки, затвердженою рішенням  16 сесії районної ради 6 скликання від 03.09.2013р. №355.

Оплата послуг за висвітлення діяльності органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування засобами масової інформації - редакцією газети  «Сільські новини» та редакцією Крижопільського ТРК «Новини Крижопілля» здійснюватиметься за актами виконаних робіт.

Листи Управління від 06.07.2018р. №26-02-08-13/3610 «Про результати аудиту» та від 06.09.2018р. №26-02-08-13/4612 «Про надання інформації» залишатимуться на контролі до забезпечення реалізації усіх пропозицій та рекомендацій.