Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Проведено робочу нараду з бухгалтерами комунальних підприємств

Треього  вересня  2018 року керівництво районної ради провело робочу нараду з бухгалтерами  комунальних підприємств, установ щодо забезпечення дотримання чинного законодавства в сфері оренди комунального майна

У своєму вступному слові  голова районної ради Петро Тамбовцев наголосив, що один із висновків аудиторської перевірки  стверджує:    неповне використання органами місцевого самоврядування району власних уповноважень у сфері  врегулювання орендних відносин у частині визначення  розміру орендної  плати за користування комунальним майном всупереч вимогам законодавства та місцевих порядків передачі в оренду  майна,  позбавило  місцеві бюджети можливості  отримати 1млн 649 тис. грн.

Тому слід детально проаналізувати стан справ у цій сфері.

Основні питання робочої наради:

  • про результати державного фінансового аудиту виконання місцевих бюджетів Крижопільського району за період з 01.01.2014 р. по 31.03.2018р. в частині надання комунального майна в оренду.
  • про реалізацію пропозицій Управління  Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області щодо підвищення ефективності управління комунальним майном.
  • про порядок передачі в оренду майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селища Крижопільського району та типовий договір оренди майна.

Їх у своєму виступі детально висвітлила керуюча справами виконавчого апарату районної ради Наталія Тимчишена.

На свої конкретні запитання учасники наради отримали вичерпні відповіді.