Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Проведено районне свято до Дня усиновлення

03 жовтня 2017 року в районному Будинку культури працівниками служби у справах дітей Крижопільської РДА спільно з РЦ СССДМ, працівниками відділу культури та учнями школи естетичного виховання проведено свято до Дня усиновлення, котре встановлене у нашій державі з метою підтримки та розвитку національного усиновлення згідно з Указом Президента України "Про день усиновлення" від 27 листопада 2008 року.

У святі взяли участь голова районної ради Петро Тамбовцев, усиновлювачі, опікуни та прийомні батьки. Учасники свята були нагороджені грамотами районної державної адміністрації та районної ради, а також, за сприяння спонсорів, подарунками від РЦ СССДМ та служби у справах дітей. Цікавою виявилась і концертна програма.  

Довідково: у Крижопільському районі проживає 15 сімей усиновлювачів, які виховують 15 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на правах рідних. Всі  діти - сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування охоплені сімейними формами виховання.

На первинному обліку служби у справах дітей перебуває 53 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, з них: 42 дитини виховуються в сім’ях опікунів та піклувальників.

За період з 2010  по 2017 рік   в сім’ї  опікунів та піклувальників влаштовано 47 дітей.

Крім цього в нашому районі функціонує один дитячий будинок сімейного типу - батьки-вихователі Пархоменко Н.Г. та Пархоменко О.Г., жителі с. Жабокрич, в якому виховується 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та одна особа з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 

Є дві прийомних сім’ї: Ходацької О.М., жительки села Вербки, та сім’ї Селиха В.І. і Селих О.І., жителів села Шарапанівки, в яких виховуються троє дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та дві особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.