Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Проведено навчання для керівного складу постійних комісій

1 березня 2018 року у залі засідань райдержадміністрації та районної ради було проведено нараду-семінар  з головами, заступниками голів та секретарями постійних комісій районної ради 7 скликання щодо забезпечення виконання передбачених чинним законодавством повноважень

Відкрив нараду Петро СерафимовичТамбовцев, голова районної ради, який наголосив: постійна комісія місцевої ради є самостійним та повноважним органом ради - це орган влади, орган місцевої ради та орган місцевого самоврядування. Тому на роботу постійної комісії поширюються всі гарантії, визначені ст. 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Про постійні комісії як орган ради, порядок їх формування, функції та повноваження йшлося у виступі Тимчишеної Наталії Дмитрівни, керуючої справами виконавчого апарату районної ради, голови постійної комісії районної ради з питань  регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності та взаємодії з органами місцевого самоврядування.

З організацією роботи постійних комісій, вимогами до звіту голови постійної комісії, правилами оформлення протоколів та висновків постійної комісії ознайомила учасників наради-семінару Сміщук Ніна Григорівна, начальник загального відділу забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради.

Депутатам було рекомендовано ознайомитись з методичним посібником Осіпова А, Солонтая О .«Постійні комісії як інструмент депутата місцевої ради». Книга, написана депутатами місцевої ради,практиками, експертами Інституту політичної освіти, розповідає про секрети та особливості роботи депутатів у постійних комісіях.