Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Проведено конкурс на психолога інклюзивного центру

 28 вересня 2018 року пройшло засідання комісії з організації проведення конкурсу на заміщення вакантної посади практичного психолога комунальної установи «Крижопільський районний інклюзивно-ресурсний центр». Конкурс проводився відповідно до порядку, затвердженого рішенням 20 сесії районної ради 7 скликання від 07 червня 2018 року №572, наказу відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації від 28 серпня 2018 року №119 та №120.

Основними кваліфікаційними вимогами до кандидатів були:

  • вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Психологія» (кваліфікація практичний психолог);
  • стаж роботи за фахом три роки;
  • вільне володіння державною мовою;
  • володіння комп’ютером на рівні користувача.

Документи для участі в конкурсі були подані одним кандидатом.

Керуючись затвердженим Порядком, комісія провела  з учасником конкурсу кваліфікаційний іспит і співбесіду, попередньо  розглянувши поданий пакет документів, який, як зазначили члени комісії, повністю відповідає встановленим конкурсним загальним вимогам.

Кваліфікаційний іспит проводився за питаннями з таких напрямів:

  • знання законодавства у сфері дітей з особливими освітніми потребами;
  • знання основ спеціальної педагогіки.

Співбесіда проводилася з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов’язків.

Враховуючи відповідність вимогам конкурсу пакету поданих документів, результати кваліфікаційного конкурсу на заміщення вакантної посади практичного психолога комунальної установи «Крижопільський районний інклюзивно-ресурсний центр» визнано Вихристюк Мирославу Романівну.