Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Проведення мобілізаційних заходів - це справа і влади і громади

У райдержадміністрації пройшла нарада, де проаналізовано хід  виконання  заходів VІ черги мобілізації. На нараду запрошувались селищний та сільські голови, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

З інформацією виступив Олег Стецюк - військовий комісар Крижопільсько-Піщанського об’єднаного районного військового комісаріату.

Військовий комісар відзначив, що завдання з проведення шостої черги мобілізації вже виконано майже на 90 відсотків. Насамперед, це завдяки розумінню крижопільчан, що кордони держави потрібно захищати, її незалежність – відстоювати. Розповів про непоодинокі приклади їх добровільного бажання йти до Збройних сил України, захищати її цілісність та незалежність.

Нараду провів голова райдержадміністрації Валентин Панчук. Він підкреслив, що проведення мобілізаційних заходів – це справа спільна: і влади, і військкомату, і керівників територіальних громад, підприємств, організацій. Про це говорили і учасники наради – сільські голови Олександр Іщук з Вільшанки, Олег Коваль з Голубечого, секретар сільської ради з Соколівки Людмила Кальковець та ін.

В роботі  наради взяв участь голова районної ради Анатолій Стратієвський.