Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Пропонується розробити антикризові плани після карантину

 

Презентуючи звіт про виконану роботу за період з дня призначення, голова ОДА Владислав Скальський торкнувся питання щодо режиму роботи області в умовах переходу до адаптивного карантину.

«Ми маємо навчитися жити в нових умовах та забезпечувати життєдіяльність області з урахуванням висновків під час карантину. – підкреслив Владислав Скальський. – Відновлення повноцінного функціонування регіону з умовами виконання усіх карантинних заходів є вкрай важливим, адже ми не виключаємо можливе виникнення другої хвилі захворювання на COVID - 19».

Під час пресконференції очільник області акцентував увагу на роботі галузі охорони здоров'я в нових умовах, а також на подальшому впровадженні антикризового плану після карантину.

«Вінницька об’єднана територіальна громада розробила антикризовий план після карантину. Закликаю органи місцевого самоврядування долучитися до створення програм антикризових заходів за прикладом Вінницької ОТГ. Це вкрай важливо для якнайшвидшого відновлення економіки», - зазначив Владислав Скальський.