Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Пройшли урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства

18 листопада 2016 року з нагоди Дня працівників сільського господарства в районному Будинку культури пройшли урочистості.

Хліборобів району вітали голова районної державної адміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Петро Тамбовцев.

Голова районної державної адміністрації Валентин Панчук вітаючи працівників сільського господарства з їхнім професійним святом повідомив

За комплексною рейтинговою оцінкою район в області зайняв третє місце. Відповідно до розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації від 4 листопада цього року «Про відзначення Дня працівників сільського господарства» район за підсумками роботи у сільському господарстві у 2016 році нагороджено Почесною грамотою Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради.

З вітальним словом також звернувся голова районної ради Петро Тамбовцев, який зазначив: «В непростих умовах ви працюєте від зорі до зорі, забезпечуючи нам хліб і до хліба. Завдяки наполегливій, самовідданій праці, ви зростили рекордний врожай  зерна, овочів та інших сільськогосподарських культур, стабілізували ведення тваринництва, створили міцну сировинну базу для підприємств харчової та переробної промисловості, переконливо довели, що вмієте господарювати на землі».

Серед нагороджених колективів області:

-фермерське господарство «Флора Андрій Арсенійович»  (голова - Капріца Андрій Олександрович).

-публічне акціонерне товариство «Крижопільський цукровий завод» (директор - Хомченко Юрій Іванович).

Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної ради на урочистостях з нагоди Дня працівників сільського господарства у Вінниці отримали Лисий Віталій Анатолійович – водій сільськогосподарського товариства «Кряж і К» та Руснак Володимир Іванович – тракторист-машиніст сільськогосподарської дільниці с. Джугастра ПрАТ ПК «Поділля».

Особливістю святкування цьогорічного Дня працівників сільського господарства стало вшанування найперше Героя Соціалістичної Праці Ольги Десяк та хліборобів, які носять високе звання «Заслужений працівник сільського господарства України» - це Олександр Войтенко - заступник директора акціонерного товариства «Продовольча компанія «Поділля» по виробництву; Іван Плахотнюк - керуючий сільськогосподарською дільницею «Крижопіль» акціонерного товариства «Продовольча компанія «Поділля»;  Анатолій Рябий – директор Крижопільської філії Вінницького обласного державного центру експертизи сортів рослин; Володимир - голова фермерського господарства «Нива».

Їх вшанували запашними короваями, подяками від районної державної адміністрації та районної ради, які вручили керівники району, гарною українською піснею.

Слова вдячності на святкуванні пролунали на адресу колективу акціонерного товариства «Продовольча компанія «Поділля», який цього року занесено на обласну Дошку пошани, - за той великий внесок, який вони роблять у розвиток сільськогосподарської галузі району.

Кращим працівникам галузі сільськогосподарського виробництва вручено Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради та грошові нагороди, їх вручили голова районної державної адміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Петро Тамбовцев.

Були вітання і від працівників культури Ямпільського району. Вони подарували хліборобам, усім крижопільчанам душевну пісню, запальні танці, гумор і щирі вітання.