Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Пройшли фінальні змагання районних літніх сільських спортивних ігор

Відповідно до плану фізкультурно-оздоровчих, спортивно-масових заходів і спортивних змагань районної організації ВФСТ «Колос» з 28 по 30 червня 2018 року відбулися фінальні змагання районних  літніх сільських спортивних ігор, а саме:

28 червня у районному спортивному залі «Колос» проходили змагання з настільного тенісу, у  яких  взяли участь команди 5 сільських рад (Андріяшівська, Крикливецька, Городківська, Красносільська, Гарячківська).

2 місце – Чумак Роман (Городківська сільська рада),

3 місце – Гладкий Володимир (Гарячківська сільська рада)

У командній першості перемогу здобула команда Андріяшівської сільської ради, на 2 місці – команда Красносільської сільської ради, 3 місце – у команди Гарячківської сільської ради, 4-5 місце відповідно посіли команди Крикливецької та Городківської сільських рад.

29-30 червня відбулися змагання з волейболу серед чоловіків. Для участі  заявки подали 8 сільських рад. За результатом жеребкування команди були розділені на 2 підгрупи:

І підгрупа:  Крикливець, Красносілка, Андріяшівка, Жабокрич ( ігри проходили у спортивному залі села Крикливець);

ІІ  підгрупа: Городківка, Гарячківка, Павлівка, Тернівка (змагання проходили у спортивному залі села Городківка).

Згідно регламенту змагань до фіналу вийшли команди, які посіли 1 і 2 місця у кожній підгрупі, а саме: команди сіл Красносілка, Андріяшівка, Городківка, Гарячківка.

Фінальні ігри пройшли у Крикливці. Перемогу здобула команда с. Городківка, 2 місце посіли волейболісти с. Гарячківка,  3 місце - у команди  с. Андріяшівка, 4 місце – команда с. Красносілка.

У с. Городківка змагались команди волейболістів за 5-8 місця.  За результатами змагань 5 місце –  зайняла команда с. Павлівка, 6 місце  – с. Жабокрич, 7 місце – с. Крикливець, 8 місце – с. Тернівка.