Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Про робочу поїздку керівників району до Заболотного та Жабокрича

 

Голова районної ради Петро Тамбовцев та голова районної державної адміністрації Валентин Панчук побували у Жабокрицькій та Заболотненській територіальних громадах.

У селі Заболотному голови відвідали школу, в якій навчаються 96 учнів, в т.ч. 17 першокласників. Наразі школа готова до роботи в зимовий період, але є необхідність будівництва блочної котельні, на яке виготовлено документацію, і  проект проходить експертизу.

В дитячому садочку є необхідність заміни вікон і дверей на енергозберігаючі (10 вікон та 5 дверей) та ремонту насоса питної води. Дано рекомендації звернутися до ПрАТ ПК «Поділля» за допомогою у вирішенні  питання вікон та дверей, ремонт насоса провести за рахунок мешканців села.

У ході робочої поїздки побували у Жабокрицькому дитячому садочку, в якому перебувають 55 дітей. Заклад стовідсотково підготовлений до зими та забезпечений паливом.

Наступним об’єктом була лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, в якому керівники  зустрілися з жителями села. Пацієнти дуже задоволені роботою медичного персоналу і закладу в цілому, а також ремонтом, який нещодавно проведено.

 Також було оглянуто приміщення СЗШ І-ІІІ ст. с. Жабокрич.

Під час огляду приміщення навчального закладу та спілкування з колективом  було визначено пріоритетні завдання, які будуть реалізовуватися у даному закладі.

Насамперед це термінове проведення монтажу опалювального котла, у повному обсязі забезпечення школи паливом та дотримання теплового режиму у ігровій та відпочинковій кімнаті першого класу.  Голова райдержадміністрації  дав доручення по вирішенню цих проблем начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  Кушніру В.А. (до 5 листопада 2018 року).