Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Про публічний звіт голови райдержадміністрації

 

12 лютого 2019 року відбулось засідання колегії райдержадміністрації, на якому було підбито підсумки роботи у 2018 році, визначено завдання на 2019 і найближчу перспективу. У засіданні колегії взяв участь та виступив голова районної ради Петро Тамбовцев.
Розпочалось засідання з перегляду відеофільму «Вінниччина 2018: є що сказати!». 
З публічним звітом про роботу районної державної адміністрації у 2018 році виступив голова районної державної адміністрації Валентин Панчук.  Він, зокрема, відзначив, що підготовка до звіту дала змогу детальніше проаналізувати всі сторони діяльності райдержадміністрації, її структурних підрозділів щодо забезпечення збалансованого розвитку району, вирішення актуальних проблем у галузі економіки, поліпшення добробуту та соціального захисту населення у непростий для нашої країни час. 
Серед найважливіших досягнень Валентин Іванович назвав забезпечення громадсько-політичної стабільності в районі, забезпечення безпеки життєдіяльності населення району, оперативного реагування на виклики та загрози національній безпеці. 
Пріоритетним напрямком роботи райдержадміністрації у 2018 році було виконання бюджету та залучення усіх ресурсів для його наповнення.
До зведеного бюджету загального фонду Крижопільського району за 2018 рік - з урахуванням міжбюджетних трансфертів - залучено майже 340 млн грн, що становить 101,8% до уточнених планових показників. 
При цьому власних та закріплених доходів до бюджету району надійшло 130,4 млн грн, понад план отримано майже 8 млн грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, вони зросли на 9,1 млн грн. 
Відчутно збільшилися надходження податку на доходи фізичних осіб: вони становлять майже 88 млн грн та складають 67% від загальної суми власних та закріплених доходів. Це стало можливим як за рахунок росту мінімальної заробітної плати, так і ряду вжитих заходів щодо її легалізації.
«Завдячуючи Уряду України, у зв’язку із змінами до бюджетного та податкового законодавства, новими є механізми зарахування єдиного податку до бюджетів місцевих рад, що дало змогу збільшити обсяги його надходження до бюджету на 3,6 млн грн», - відзначив керівник району, аналізуючи виконання одного з основних завдань виконавчої влади.
Далі йшов аналіз видатків загального фонду за 2018 рік, які по бюджету району склали 324,4 млн грн.
В першу чергу кошти бюджету спрямовувались на фінансування соціально-культурної сфери. На зазначені цілі використано 261,0 млн  грн (це майже 88 % усіх видатків), зокрема на освіту - 124,1 млн грн, охорону здоров'я - 41,0 млн грн, соціальний захист та соціальне забезпечення - 82,9 млн грн, культуру - 10,5 млн грн, фізичну культуру і спорт - 2,4 млн грн. 
У звіті Валентин Панчук проаналізував роботу різних галузей господарювання, роботу райдержадміністрації щодо соціального захисту населення.
 Звіт очільника району супроводжувався презентаційними слайдами, демонструвався також промо-ролик - візитівка Крижопільського району.
Виступ голови райдержадміністрації доповнили учасники засідання: Валентина Чабанюк – директор СЗШ І-ІІІ ст. № 2 смт Крижопіль; Валерій Рузяк – головний лікар Крижопільської окружної лікарні інтенсивного лікування; Олена Дерев’янчук – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації; Володимир Нагірняк – директор ТОВ «Крижопільський елеватор», депутат районної ради; Юрій Гандзюк – голова ГО «Спілка учасників АТО», депутат районної ради; Олександр Третьяков – Крижопільський селищний голова; Олександр Гіроль – член ГО «Акорд»; Юрій Семенюк – депутат Вінницької обласної ради; В’ячеслав Березовський – помічник народного депутата.

За підсумками обговорення звіту, враховуючи пропозиції виступаючих, прийнято відповідне рішення.