Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Про проведення конкурсу "Кращі практики місцевого самоврядування"

З  31 липня 2014 року  Мінрегіон  розпочав  проведення  конкурсу “Кращі практики  місцевого самоврядування” для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

           Мета Конкурсу,  який проводиться разом  з Програмою Ради Європи “Посилення інституційної спроможності органів  місцевого самоврядування  в Україні ” та асоціаціями органів місцевого самоврядування України, відбір, відзначення і поширення кращих практик і  корисних ініціатив органів  місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку  територій.

        Теми конкурсу  2014 року

1.Енергозбереження та енергоефективність.

2.Влада  та бізнес: сприяння, партнерство.

3.Влада та громада: інформування, діалог, участь.

         Основні завдання конкурсу – сприяння в набутті нових знань, обміну досвідом органів місцевого самоврядування; публічне  визнання  досягнень  органів місцевого самоврядування; поширення  кращих практик та  корисних  ініціатив  органів місцевого самоврядування, спрямованих на розвиток  територіальних громад.

         Органи  місцевого самоврядування - переможці  Конкурсу матимуть змогу  презентувати  свої практики та будуть нагороджені відзнаками  Мінрегіону та Програми Ради Європи “Посилення  інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні”. Представники найкращих проектів отримають можливість взяти участь у навчальній поїздці за кордон.

                  За підсумками Конкурсу буде видано збірку “Кращі практики місцевого самоврядування ”,  до якої буде включено опис  проектів і програм переможців. Також матеріали кращих практик будуть опубліковані на офіційному веб-сайті Міністерства та Інтернет - сторінках партнерів Конкурсу.

          Для участі у Конкурсі потрібно заповнити конкурсну заявку, яка  знаходиться  на сайтах Мінрегіону та його  партнерів  (www.minregion. gov.ua, www. slg-coe.org.ua,  uaror.org.ua,  auc.org.ua, www.vassr.org) і надіслати її  до 22 вересня 2014 року  електронною поштою на адресу Best.Praktice. Ukraine@coe.int.

          Конкурсні заявки мають  бути  підписані посадовою особою, уповноваженою представляти орган  місцевого самоврядування, та завірені його печаткою. Орган  місцевого самоврядування може подати декілька заявок на Конкурс, але не  більше однієї за  кожною із тем.

          У конкурсі 2014 року беруть  участь практики, реалізовані у період із 2012 по 2014 роки.

          Додаткову інформацію по Конкурсу можна отримати за тел.044-303-9916 (внутрішні-112; 113; 114); 044-590 47-76.