Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Про представлення нового керівника району

 26 березня у приміщенні райдержадміністрації відбулось представлення нового керівника району.

Розпорядженням в.о. обов'язки  Президента України, Голови Верховної Ради України О.Турчинова від 24 березня 2014 року  № 309/2014-рп  головою Крижопільської райдержадміністрації призначено Валентина Івановича Панчука, який до призначення працював першим заступником гендиректора ПАТ "Продкомпанія "Поділля".
Представив очільника району голова Вінницької облдержадміністрації Анатолій Олійник. У своєму виступі перед присутніми губернатор окреслив ряд завдань, які  слід вирішувати органам виконавчої влади області в першу чергу. Ці завдання продиктовані зовнішніми викликами, що стоять сьогодні перед державою.
Насамперед, це підтримка Збройних сил України. До подолання цього виклику – як і все українське суспільство – активно долучаються і вінничани. Вже зібрано майже 1 млн грн на підтримку Військово-повітряних сил України. Відкрито обласний регіональний рахунок, збором коштів активно займаються громадські організації.
«Згуртованість суспільства допоможе нам подолати цей виклик, підтримати Українське військо», - відзначив Анатолій Олійник.
Наступним завданням для Вінниччини, а відтак для кожного району,  є підтримка біженців з Автономної Республіки Крим. Сьогодні область прийняла вже 267 сімей переселенців. Їм надається відповідна підтримка: місця для проживання, медичне забезпечення та ін.
Ще одним важливим питанням, за словами губернатора, є забезпечення умов для проживання військовослужбовців та їхніх родин, яких буде виведено з Криму.
І, звичайно, вирішення органами влади інших нагальних питань, зокрема, подальший розвиток соціальної сфери, ремонт та будівництво доріг, благоустрій територій, залучення інвестиційних коштів.
Голова районної державної адміністрації Валентин Панчук подякував губернатору за довіру та висловив упевненість, що крижопільчани продовжать добрі справи, які були започатковані його попередником – Лідією Семенюк. При цьому сподівається на спільну участь і відповідальність депутатів, керівників територіальних громад, підприємств, установ,  громадських організацій.
«Де б не працював, завжди у своєму житті поважав і поважаю людей чесних, відкритих. Усі слушні поради, критичні зауваження  - звідки б вони не надходили – будуть узяті до уваги», - відзначив Валентин Іванович.

Голова районної ради Анатолій Стратієвський у своєму вітальному слові підкреслив, що тісна співпраця  представницької та законодавчої гілок влади – це запорука успіху вирішення справ у районі.
Голова облдержадміністрації Анатолій Олійник квітами привітав Валентина Панчука з призначенням головою Крижопільської райдержадміністрації.
Також квітами та побажаннями успіхів на благо Вінниччини вітали крижопільчани очільника області – Анатолія Дмиторовича Олійника.