Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Про позачергову 38 сесію районної ради 7 скликання

 

25 жовтня відбулася позачергова 38  сесія районної ради 7 скликання.

За результатами реєстрації на пленарне засідання прибуло 18 депутатів із 34 загального складу ради – нас не оминула складна епідеміологічна ситуація, багато депутатів хворіє, в тому числі й голова районної ради.

 Сесія пройшла під головуванням заступника голови районної ради Івана Русіна.

До порядку денного сесії було внесено сім  питань.

 Розпочалось засідання  розглядом блоку фінансових питань: депутати  заслухали звіт начальника фінансового управління Валентина Пастушенка про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року, а також мали можливість задати йому питання щодо прогнозу виконання бюджету за рік. Заслухали питання про затвердження розпоряджень голови РДА, прийнятих у міжсесійний період, про затвердження угод з сільськими, селищною радами які депутати підтримали одностайно.

Також було прийнято ряд  рішень з  питань діяльності комунальних установ та управління комунальним майном: про внесення змін до штатного розпису  Крижопільського районного трудового архіву; про безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Крижопільського району  спеціалізованого легкового автомобіля Рено Дастер, закріпивши його на праві оперативного управління за КНП «Крижопільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» та передавши  в користування  Крижопільській АЗПСМ; про звільнення Пестик Н.А. з посади директора комунальної установи «Крижопільський центр професійного розвитку педагогічних працівників» згідно з поданою нею заявою.

Щодо питання про вихід районної ради із складу засновників бюджетних установ інформував голова райдержадміністрації Володимир Скалій, наголосивши на тому, що проєкт рішення підготовлено з метою спрощення і пришвидшення процесів передачі майна на баланс новоутворених Городківської сільської та Крижопільської селищної громад та передачі окремих установ на фінансування з їхніх бюджетів.

Під час обговорення цього питання депутати жваво дискутували, вносили слушні пропозиції.

Депутат Лідія Семенюк  у своєму виступі зазначила: у всій країні йде реформування органів влади,  це питання правильне та актуальне, і нам треба його підтримати. Але поки відбуваються перехідні процеси, людей дуже хвилюють питання діяльності медичних закладів у наших населених пунктах.

Лідія Павлівна звернулася до Городківської територіальної громади з проханням не ділити заклади охорони здоров’я, адже головною невирішеною проблемою є дефіцит лікарів у сільській місцевості.

Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Крижопільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Леся Килімник звернулася від імені трудового колективу до сесії Крижопільської районної ради із клопотанням про безоплатну передачу цілісного  майнового комплексу КНП «Крижопільський районний центр ПМСД» із комунальної власності Крижопільської районної ради у комунальну власність Крижопільської об’єднаної територіальної громади - відповідне рішення було прийнято на зборах представників структурних підрозділів   КНП «Крижопільський районний центр ПМСД» від  13 листопада 2020 року з метою збереження цілісного  майнового комплексу «КНП «Крижопільський районний центр ПМСД»» та недопущення погіршення якості надання медичних послуг жителям Крижопільського району.

Депутат Світлана Тищук насамкінець наголосила: йдеться не лише про медицину. Є й інші заклади, які потребують координації фінансування. Керівникам новостворених громад потрібно буде разом збиратися і вирішувати ці питання. Нам жити разом, жити для людей.