Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Про пленарне засідання позачергової 25 сесії районної ради

 

19 грудня 2018 року у залі засідань районної ради відбулось пленарне засідання  позачергової 25 сесії Крижопільської районної ради 7 скликання, у якому взяли участь 24 депутати районної ради, а також запрошені:   керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій (за списком), селищний та сільські голови, представники засобів масової інформації, громадськості.

Перед початком  роботи до сесійної зали завітали веселі колядники, які привітали депутатів з прийдешніми новорічними і різдвяними святами та побажали усіх гараздів у наступному році.

Долучився до вітань і голова районної ради Петро Тамбовцев, який, зокрема, зазначив: «Думаю, що це останнє наше пленарне засідання у 2018 році. Сьогодні, в День святого Миколая, о 16.30 на центральній площі спалахне вогнями ялинка, розпочинаючи для нас цілий місяць улюблених  новорічних та різдвяних свят.

За одвічним природним ритмом ще один сповнений надії,  тривог і здобутків рік  відходить у минуле. Час, як бачимо, летить невпинно і невблаганно.

 У ці грудневі дні,  на порозі нового року ми традиційно оцінюємо й аналізуємо пройдене, підсумовуємо прожите і зроблене. Цей шлях ми з вами пройшли разом, з відчуттям дружнього плеча, з прагненням до змін, з вірою у краще і попрацювали плідно: сім разів збиралися на сесії та ухвалили 177 рішень, провели 68 засідань постійних комісій, на яких розглянули 235 питань. У 2018 році нами було прийнято 30 нових програм, продовжено дію 2-х районних програм,  до 21-ієї програми прийнято зміни.

Я вдячний кожному з вас, що в стрімкому вирі повсякденних клопотів (з чого, власне, і складається життя) ми не загубили головного – нашої єдності, взаємної підтримки, спільного розуміння, заради чого і заради кого ми повинні долати цей непростий шлях.

Сподіваюсь і на подальшу співпрацю районної ради, райдержадміністрації та територіальних громад району».

Також керівники району в урочистій обстановці привітали з нещодавнім ювілеєм головного лікаря КНП «Крижопільський РМЦ ПМСД» Лесю Килімник і вручили Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради депутатам районної ради Володимиру Нагірняку і Світлані Хмеляр.

Відкриваючи пленарне засідання, голова районної ради П. Тамбовцев  повідомив, що сьогоднішня позачергова сесія скликається    у зв'язку із терміновою необхідністю змін фінансових призначень щодо реалізації проектів соціально-економічного розвитку.

Під час роботи депутати обговорили 9  питань порядку денного, акцентувавши увагу насамперед на фінансових питаннях:

- про внесення змін  до рішення  18 сесії районної ради 7 скликання від  22 грудня  2017  року №  474 “Про районний бюджет на 2018 рік”;

- про затвердження розпоряджень голови  районної державної адміністрації, прийнятих у період з  29 листопада 2018 року по  17 грудня 2018 року;

- про затвердження договору з Вінницькою обласною радою щодо  співфінасування Регіональної програми  індивідуального  житлового будівництва  “Власний дім ” на 2019 рік;

- про угоди з сільськими радами.

До двох районних програм було внесено зміни.

 За результатами засідання  усі  9 питань порядку денного пленарного засідання позачергової 25 сесії районної ради 7 скликання були розглянуті і схвалені депутатами, зі змінами і доповненнями.

 Детальніше із прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті районної ради в розділі «Документи».

Також депутати районної ради обговорили  пропозиції проектів соціально-економічного розвитку до Перспективного плану регіонального розвитку Вінницької області на 2019-2021 роки, напрацьовані управлінням регіонального розвитку райдержадміністрації, з якими детально ознайомила начальник цього управління Світлана Тищук, наголосивши насамкінець: «План – це  не догма, а керівництво до дії», тобто відкритий для внесення змін і коректив. Основний меседж: “Громадськість і влада – партнери!”. Всі проекти мають розроблятись і реалізовуватись у взаємодії з громадою, жителями територій; люди мають відчути себе безпосередніми учасниками цих процесів, спрямувати свою енергію, людські та матеріальні ресурси на вирішення соціально-культурних питань своїх територій.

Голова райдержадміністрації Валентин Панчук у своєму виступі по обговоренню пропозицій до Перспективного плану наголосив: ці плани реальні, 10 об’єктів уже розпочато; повідомив про те, що районний бюджет виконано і проаналізував стан виконання бюджетів у розрізі сільських рад.

Продовжуючи тему формування місцевих бюджетів, депутат районної ради Олександр Корчовий виклав свої міркування щодо невикористаних резервів наповнення бюджетів сільських рад.