Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Про організацію щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району

забезпечення утримання територій населених пунктів району у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення прийнято розпорядження голови райдержадміністрації від 21 лютого 2019 року № 24 «Про організацію щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району».

Даним розпорядженням затверджено   заходи  з організації весняної акції з благоустрою та санітарної очистки територій населених пунктів, що обов’язкові до виконання протягом березня – квітня поточного року.

Виконкомам селищної та сільських рад, керівникам підприємств та організацій, власникам та користувачам земельних ділянок (паїв) рекомендовано вжити заходів що спрямовані на поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою і приведення у належний санітарний стан території населених пунктів району, смуг відведення автомобільних доріг та лісозахисних насаджень, які прилягають до даних земельних ділянок.

Особливу увагу приділити санітарному очищенню території меморіальних комплексів, місць масових поховань померлих та загиблих військовослужбовців, в т.ч. які загинули у війнах, під час проведення антитерористичної операції та захисту територіальної цілісності держави.

Відділом містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури  райдержадміністрації проводиться  щотижневий моніторинг виконання робіт з зазначених заходів.

          Долучімося до організації та проведення весняної акції з благоустрою  і зробимо Крижопільщину чистішою.

 

 

 

Начальник відділу  містобудування, архітектури,

житлово-комунального господарства
та  інфраструктури  РДА                                                                   В. ПАЦАЙ