Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Про організацію проведення благодійного марафону

  Проведено нараду з  сільськими та селищним головами і директорами навчальних закладів району. У роботі наради взяли участь голова райдержадміністрації Валентин Панчук, голова районної ради Анатолій Стратієвський, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації та районних служб.

Одним із основних  питань, яке розглянули та обговорили учасники заходу це – хід підготовки закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 рр.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Валерій Кушнір та керівники шкіл району доповіли про стан підготовки освітніх закладів до опалювального сезону та роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років. Зазначивши, що відповідно до плану комплексних заходів здійснюються відповідні роботи, аби вчасно розпочати опалювальний сезон. Увагу було зосереджено і на питаннях економного використання енергоносіїв в сучасних складних для нашої держави умовах.

З  питання  організаційного та матеріально-технічного забезпечення діяльності дільничних виборчих комісій у період підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України виступив заступник керівника апарату райдержадміністрації,начальник організаційного відділу Володимир Коновал.

Про організацію проведення в територіальних громадах району благодійного марафону  «Врятуймо кожного бійця – захисника України» інформував  заступник голови районної ради Петро Тамбовцев. Зокрема, він зазначив,що цей марафон триватиме з 18 вересня до 06 жовтня 2014 року. На засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Крижопільської районної ради  членами комісії було схвалено Звернення до депутатів місцевих рад, керівників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, громадських організацій , всіх жителів області щодо участі в обласному благодійному марафоні «Врятуймо кожного бійця – захисника України». Стосовно цього затверджено організаційний комітет та розроблено  відповідний план заходів. 

Сільським, селищному головам рекомендовано активно долучати всіх жителів територіальних громад району  до участі у заходах в рамках марафону.