Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Про нараду-семінар

На нараду, що пройшла сьогодні в райдержадміністрації, запрошувались сільські та селищний голови, секретарі сільських та селищної рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

Про організацію роботи з виконання завдань по залученню громадян на військову службу за контрактом учасників наради інформував Олег Стецюк – військовий комісар Крижопільського районного військового комісаріату.

Він зазначив, що при завданні залучити на контрактну службу в березні 29 осіб у даний час таке бажання висловили 10 крижопільчан. Причина, на  думку військового комісара, в недостатній роз’яснювальній роботі серед населення. Його підтримав голова райдержадміністрації Валентин Панчук, який проводив нараду. «Потрібно краще працювати, - звернувся Валентин Іванович до присутніх. Це державне завдання і ми разом маємо його виконати». 

Про реалізацію Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» розповіли Володимир Коновал-  заступник керівника апарату райдержадміністрації, начальник організаційного відділу та Юрій  Обертайло - завідувач Крижопільського районного сектору Управління державної міграційної служби України у Вінницькій області. Головний висновок тут - бути готовим до змін в роботі органів місцевого самоврядування, які є і будуть в рамках децентралізації.

Про особливості проведення загальних зборів громадян за місцем проживання, які традиційно проходять щороку у ці дні, розповіла керуюча справами виконавчого апарату районної ради Наталія Тимчишена. Підсумовуючи її виступ, голова райдержадміністрації сказав присутнім: «Дуже важливо обговорити на загальних зборах програми соціально-економічного розвитку територіальних громад на нинішній рік».

Розглянуто також ряд інших питань: про впорядкування землевпорядної документації, про оренду ставків, цін на молоко та ін.

Підбив підсумки наради голова райдержадміністрації Валентин Панчук. На завершення наради разом з головою районної ради Петром Тамбовцевим він привітав жінок з наступаючим святом 8 березня.