Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Про конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2015 році

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошує з 31 серпня проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2015 році. Конкурс проводиться для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

Метою конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих проектів і програм органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій, що були реалізовані на практиці.

Цього року темами конкурсу є:

Співробітництво громад: практичні результати і вигоди.
- Енергозбереження та енергоефективність.
- Стимулювання економічної активності, створення робочих місць

Конкурс проводиться у співпраці з Радою Європи.

Детальніше про конкурс дивіться на сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, з питань проведення конкурсу звертатись за телефонами: (044) 303-99-16, (044) 590-47-76.

Довідково: Протягом 2012-2013 року конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого самоврядування Ради Європи в рамках Програми «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні». Проведення таких конкурсів є загальноєвропейською ініціативою, яку з 2012 року підтримує і Україна як держава – член Ради Європи. З 2014 року організатором цього конкурсу виступає Мінрегіон.