Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Про громадське обговорення щодо об'єднання територіальних громад

6 жовтня 2016 року відбулась історична подія – Крижопільський селищний голова своїм розпорядженням ініціював створення об’єднаної територіальної громади з центром в смт Крижопіль.

Наступним своїм розпорядженням селищний голова оголосив про проведення на території селища громадського обговорення з питань об’єднання територіальних громад у період з 06.10.2016 року по 05.11.2016 року.

Тож протягом вказаного періоду кожен житель селища може взяти участь у громадському обговоренні шляхом внесення пропозицій. Зазначимо, що обговорення відбувається відповідно до “Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад” затвердженого рішенням 9 сесії Крижопільської селищної ради 7 скликання від 06.10.2016 року №1-9/16

Зауважимо, що, відповідно до затвердженого порядку, пропозиції з питань об’єднання територіальних громад приймаються виконавчим комітетом Крижопільської селищної ради у письмовому вигляді із обов’язковми вказанням прізвища, імені та по батькові подавача пропозиції і його домашньої адреси. У приміщені селищної ради розташована скринька для збору пропозицій. Крижопільська селищна рада звертається до усіх мешканців селища – не будьте байдужими до свого майбутнього, візьміть участь у громадських обговореннях, висловіть свою думку.

21 жовтня 2016 року у рамках проведення громадських обговорень та у рамках Децентралізаційного марафону спеціалістами обласного відділення Асоціації міст України у приміщенні малого залу районного Будинку культури було проведено семінар, під час якого висвітлювались механізми створення та управління ОТГ, а також економічні показники на прикладах ОТГ, які уже створені. Крім того, висвітлювались прогнози щодо спроможності Крижопільської ОТГ, у випадку її створення.