Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Про дванадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад

З 11 лютого 2015 року оголошено  про початок 12-го  обласного конкурсу  проектів  розвитку територіальних громад.

              Пріоритетами  12 - го  обласного  конкурсу   проектів  розвитку територіальних громад у 2015 році будуть  такі напрями:

  • покращення системи житлово - комунального  господарства та модернізація  існуючої  інженерної інфраструктури і  комунікацій

( окрім  проектів, спрямованих на  роботи з  водогонами та водовідведенням, фінансування  яких передбачено окремими  програмами);

  • розробка та реалізація  проектів енерго - та  ресурсозбереження;
  • запобігання виникненню природних та  техногенних катастроф,  підвищення безпеки життя  мешканців громади, вирішення екологічних проблем;
  • вдосконалення об’єктів системи охорони здоров’я, освіти та  соціального забезпечення;
  • розвиток туристичної діяльності та курортної справи;
  • патріотичне виховання суспільства та  підтримка заходів з територіальної цілісності області.

          Особливістю  цьогорічного конкурсу є зменшення конкурсних категорій із трьох до двох.  Так, до першої категорії належать проекти органів  місцевого  самоврядування сіл, селищ, міст районного  та обласного  значення , районних рад. Максимальний  розмір гранту для цієї категорії складає до 60 000 грн. До другої категорії входять проекти органів місцевого самоврядування, що  розроблені та  подані спільно  двома та  більше  територіальними  громадами. Максимальний розмір  гранту  для другої категорії складає до 75 000 грн.

          Конкурс планується провести у   співфінансуванні з  бюджетів  територіальних громад та інших джерел.

          Цього року територіальні громади  урівняні ( сільські, селищні і  міські ради) в правах на отримання визначеної суми  коштів, а громади, які будуть  добровільно  об’єднуватися для  вирішення різних проблем місцевого рівня, стимулюватимуться  на отримання більшої суми коштів. Ті  ж громади, які  не  звітували про виконання проектів у 2014 році, не зможуть взяти  участь  у конкурсі 2015 року.

            Відповідно до календарного плану з 11.02.2015 по 13.03.2015 року триватиме прийом  заявок на конкурс  з 24.04.2015-01.05.2015 року відбудеться  засідання  Конкурсної ради з питань визначення переможців  конкурсу, протягом  наступних п’яти  днів  відбудеться передача результатів конкурсу учасникам та  оприлюднення результатів  на сайтах та в ЗМІ.

         Проведення конкурсу відбудеться відповідно до вимог Положення про  обласний  конкурс проектів розвитку територіальних громад.

         Кінцевий  термін прийняття проектних пропозицій  для участі  у конкурсі – 13 березня 2015 року.

         З  усіх питань щодо розробки та  подання проектних  пропозицій, просимо звертатись у Департамент регіонального економічного розвитку облдержадміністрації.

Контакти: тел. (022) 66-14-36, e-mail: ueco@vininvest.gov.ua.

          Запрошуємо Вас взяти  участь у конкурсі.