Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Про чергову 9 сесію районної ради 7 скликання

22 листопада 2016 року відбулась чергова 9 сесія Крижопільської районної ради 7 скликання, участь у якій взяли голови та секретарі територіальних громад району, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники районних підприємств, установ, організацій та правоохоронних органів, представники засобів масової інформації.

У роботі сесії районної ради взяв участь помічник народного депутата України Юрія Македона В’ячеслав Березовський, який у своєму виступі коротко доповів про зроблене у поточному році, закликав усіх докласти максимум зусиль, аби освоїти виділені на район кошти.

Депутатами розглянуто 27 питань порядку денного сесії: затверджено Програму відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян та внутрішньо переміщених осіб  на приміських та міжміських маршрутах загального користування залізничним транспортом у Крижопільському районі на 2016-2017 роки; Програму вшанування найстаріших жителів  району на 2017 рік;  Регіональну цільову програму захисту довкілля на території Крижопільського району на період 2016-2020 рр.;  Програму підтримки, збереження та ефективного використання об’єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селища Крижопільського району на 2016-2018 роки, також внесено зміни до попередньо прийнятих рішень. 

У «Різному» голова районної ради Петро Тамбовцев ознайомив депутатський корпус зі зверненням Гайсинської районної ради  щодо відновлення руху потяга Умань – Одеса. З огляду на гостроту для крижопільчан піднятої проблеми, депутати одноголосно вирішили підтримати    це звернення.