Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Про чергову 15 сесію районної ради 7 скликання

18 серпня 2017 року відбулась чергова 15 сесія Крижопільської районної ради 7 скликання, участь у якій взяли голови та секретарі територіальних громад району, депутат обласної ради Юрій Семенюк, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники районних підприємств, установ, організацій та правоохоронних органів, представники засобів масової інформації.

Перед початком роботи сесії депутати привітали з нещодавнім ювілейним днем народження  Лідію Павлівну Семенюк – депутата багатьох скликань, колишнього керівника району. Почесну грамоту  райдержадміністрації та районної ради з найкращими побажаннями і подяками за все зроблене для соціально-економічного розвитку району вручили ювілярці голова райдержадміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Петро Тамбовцев.

Також депутати детально обговорили наболілу проблему забезпечення медичних закладів району сучасною рентгенологічною апаратурою: придбавати новий рентгенапарат за 3 млн грн чи ремонтувати старий флюорограф за 625 тис.грн? Заслухавши думки медиків та керівництва, зваживши всі «за» і «проти»,  вирішили винести це питання на розгляд наступної сесії районної ради після додаткового його вивчення.

Депутатами розглянуто та одноголосно ухвалено 40 питань порядку денного сесії: затверджено нову редакцію Програми сприяння розвитку інформаційного простору  у Крижопільському районі  на 2017-2020 роки, Районну програму фінансового забезпечення компенсаційних виплат за пільгове користування послугами зв’язку  на 2017-2018 роки, Районну програму  супроводження бюджетного процесу на 2017-2018 роки,  також внесено зміни та доповнення до попередньо прийнятих рішень і програм, зокрема, до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року № 248 «Про районний бюджет на 2017 рік» - розподілено 4 млн 077,242  тис.грн.

 Детальнішу інформацію можна отримати в розділі сайту «Депутатська діяльність».

У «Різному» голова районної ради Петро Тамбовцев ознайомив депутатський корпус з депутатським  зверненням Юрія Гандзюка щодо організації транспортування хворих  каретами «Швидкої допомоги», яке депутати вирішили взяти до відома.

У роботі сесії районної ради взяв участь Веселовський Максим Андрійович заступник керівника Бершадської місцевої прокуратури, який у своєму виступі  доповів про діяльність прокуратури за 6 місяців  поточного року і закликав усіх докласти максимум зусиль для зміцнення законності та правопорядку в районі.