Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Про 8 сесію районної ради 7 скликання

    20 вересня відбулось пленарне засідання чергової 8-ї сесії Крижопільської районної ради 7 скликання, на якому депутати ухвалили низку рішень із змінами і доповненнями.

Участь у засіданні чергової 8-ї сесії районної ради взяли голова районної ради Петро Тамбовцев, заступники голови  райдержадміністрації Валентин Пастушенко та Валентина Круць, селищний та сільські голови, керівники структурних підрозділів РДА, представники громадськості та ЗМІ, запрошені.

У ході засідання сесії депутати розглянули 33 питання порядку денного, а також у питанні «Різне» заслухали п’ять депутатських звернень та один депутатський запит.

Одним з головних питань порядку денного 8-ї сесії було: «Про хід виконання рішення 4 сесії районної ради 7 скликання від 18 лютого 2016 року №76 «Про Комплексну оборонно – правоохоронну програму Крижопільського району на 2016-2020 роки «Безпечна Крижопільщина – взаємна відповідальність влади та громад». Доповідав заступник начальника Крижопільського відділку Тульчинського відділу ГУНП Іван Кришталевич, який висвітлив основні напрямки діяльності правоохоронців у рамках виконання Програми, розповів про зміни у структурі відділку. Зокрема про те, що, з метою запровадження на території району ефективних моделей діяльності поліції з урахуванням правоохороних потреб місцевих громад, вживаються заходи із запровадження комунікаційної платформи «Електронний кабінет дільничного офіцера поліції». Відповідно до проекту постійного штатного розкладу Крижопільського відділення поліції планується, що територію району будуть обслуговувати 5 дільничних офіцерів поліції замість 12, які працюють на сьогоднішній день. Навантаження по кількості населення та населених пунктів на 1 дільничного значно зросте, тому даний напрямок потребує ще більш ефективної взаємодії поліції та органів місцевого самоврядування, що допоможе у розв’язанні проблем населення. Одним із таких кроків в цьому напрямку і є забезпечення функціонування комунікаційної платформи «Електронний кабінет дільничного офіцера поліції».

 Було ухвалено важливі рішення: «Про Програму фінансової підтримки лікування онкологічних хворих Крижопільського району методом дистанційної променевої терапії у 2016 році», «Про продовження на 2016 рік строку виконання Районної програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів на 2012 – 2015 роки», «Про погодження розміру місячної плати за навчання в школах естетичного виховання та за тимчасове користування музичними інструментами», «Про надання згоди на прийняття майнового комплексу обласного комунального закладу «Крижопільська туберкульозна лікарня» тощо. Начальник фінансового управління районної державної адміністрації  Р.М. Лозовська   підбила підсумки виконання  бюджету району за І півріччя 2016  року та розповіла про внесення змін до районного бюджету.

Три  рішення  чергової 8-ї сесії районної ради стосувались  оренди приміщень та управління майном, що перебувають у спільній комунальній власності територіальних громад району, сім рішень сесії - затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадян. Депутати працювали дружно і злагоджено та схвалили решту запропонованих питань  порядку денного  8-ї сесії, із змінами і доповненнями.  Детальніше з прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті районної ради в розділі «Депутатська діяльність».

Крім того, під час розгляду питання «Різне» депутати за пропозицією районної організації Аграрної партії України вирішили прийняти звернення до Верховної ради України та Кабінету Міністрів України щодо продовження мораторію на продаж землі в Україні, підтримали повторний депутатський запит Олександра Кравця щодо майнових прав громади с. Дахталія на частину сільського току. Свої депутатські звернення оголосили Світлана Хмеляр та Юрій Семенюк.