Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Про 3 сесію районної ради 7 скликання

21 січня відбулось пленарне засідання чергової 3-ї сесії Крижопільської районної ради 7 скликання, на якому депутати ухвалили низку рішень із змінами і доповненнями.

Участь у засіданні чергової 3-ї сесії районної ради взяли голова районної ради Петро Тамбовцев, народний депутат від нашого округу Юрій Македон, заступник керівника апарату райдержадміністрації Володимир Коновал, селищний та сільські голови, керівники структурних підрозділів РДА, представники громадськості та ЗМІ, запрошені.

У рамках урочистостей з нагоди Дня Соборності України депутати та запрошені почули виступ голови районної ради Петра Тамбовцева, який зупинився на історичних аспектах дати, тернистому шляху України до своєї державності та актуальних питаннях сьогодення.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять усіх героїв, котрі боролися і віддали життя за свободу і незалежність України, від імені зібрання покладено квіти до пам’ятника Борцям за волю України. Також з нагоди свята,  за трудові досягнення і патріотичну позицію нагороджено Почесними грамотами Браславця С.М. –Заболотненського сільського голову, Кравця О.П. -  активного волонтера, депутата районної ради, Магуран Г.Я. – начальника управління економічного розвитку РДА, Ковальську Л.В. – вчительку української мови та літератури Крижопільської школи №1, Савченка Ю.Д. – голову районної спілки учасників АТО.

У ході засідання сесії депутати розглянули 29 питань порядку денного, а також додали до розгляду питання «Різне».

Було ухвалено важливі рішення: «Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 09 грудня 2015 року №16 «Про районний бюджет на 2016 рік», «Про внесення змін до рішення 14 сесії районної ради 6 скликання від 25 січня 2013 року №290 “Про Стратегію розвитку Крижопільського району Вінницької області на період до 2020 року “Крижопільщина – 2020” (зі змінами)», «Про Єдину комплексну програму розвитку галузі культури та духовного відродження у Крижопільському районі на 2016 – 2017 роки», «Про Районну програму правової освіти населення на 2016 – 2020 роки», «Про  Районну програму “Соціальні послуги” на 2016 рік», « Про Програму вшанування найстаріших жителів району на 2016 рік», «Про Програму інформатизації Крижопільського району на 2016-2017 роки», «Про харчування вихованців та учнів навчальних закладів району у 2016 році», «Про затвердження Положення Крижопільської районної ради про порядок розгляду електронної петиції», «Про затвердження Положення про порядок доступу депутатів Крижопільської районної ради до засобів масової інформації комунальної форми власності з метою оприлюднення результатів власної депутатської діяльності», «Про план роботи районної ради 7 скликання на 2016 рік», «Про угоди з сільськими радами» та інші.

П’ять рішень  чергової 3-ї сесії районної ради стосувались  оренди приміщень та управління майном, що перебувають у спільній комунальній власності територіальних громад району.

Крім того, під час розгляду питання «Різне» депутати вирішили підтримати звернення Української асоціації районних та обласних рад про підтримку проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» і звернення депутатів Мурованокуриловецької районної ради до Верховної ради України та Кабінету Міністрів України з питання прийняття відповідних нормативно-правових актів щодо передачі до повноважень сільських, селищних, міських рад вирішення всіх питань земельних відносин незалежно від категорії земель, крім земель-об’єктів районного, обласного і державного значення.

Насамкінець народний депутат Юрій Македон звернувся до  депутатів з коротким виступом, а по закінченню сесії провів нараду з сільськими головами по проблемних питаннях діяльності територіальних громад району.