Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Про 24 сесію районної ради 6 скликання

31 березня 2015 року відбулася 24 сесія районної ради 6 скликання.

На розгляд сесії було внесено 47 питань.

Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 6 скликання від 23січня 2015 року №523 «Про районний бюджет на 2015 рік» депутатів поінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Раїса Лозовська.

На сесії затверджено ряд програм, насамперед спрямованих на виконання завдань щодо мобілізації, підтримки військових:  

-Програму забезпечення мобілізаційної підготовки та проведення мобілізації в Крижопільському районі на 2015-2016 роки;

- Програму фінансової підтримки військової частини п/п В 4050 Міністерства оборони України та обласного клінічного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни у 2015 році.

До районної програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2013-2017 роки внесено зміни.

Депутати (проти висловився лише один з депутатів депутатської фракції Партії регіонів) підтримали Постанову Верховної Ради України від 27 січня 2015 року №129 «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Обєднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором.

Найактивніше обговорювались на сесії відповіді на депутатські звернення депутата районної ради Юрія Семенюка, якого вони не задовольнили. Голова районної ради Анатолій Стратієвський доручив комісії районної ради продовжити свою роботу і знову повернутись до розгляду звернень депутата.