Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Про 21 сесію районної ради 7 скликання

3 серпня відбулось пленарне засідання чергової 21-ї сесії Крижопільської районної ради 7 скликання, на якому депутати ухвалили низку рішень із змінами і доповненнями.

Участь у засіданні чергової 13-ї сесії районної ради взяли голова районної ради Петро Тамбовцев, голова  райдержадміністрації Валентин Панчук, заступник голови  райдержадміністрації Валентина Круць, селищний та сільські голови, керівники структурних підрозділів РДА, представники громадськості та ЗМІ, запрошені.

У ході засідання сесії депутати розглянули 24 питання порядку денного.

Про підсумки призову громадян району на строкову військову службу в квітні – травні 2018 року сесію інформував військовий комісар Крижопільського району Олег Стецюк. Далі депутати затвердили порядок формування, фінансування, моніторингу та контролю за виконанням районних програм, Програму фінансової підтримки комунальних підприємств, установ, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища Крижопільського району на 2018-2020 роки, порядок надання та використання коштів із районного бюджету у вигляді фінансової підтримки комунальним підприємствам, установам, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища Крижопільського району, порядок передачі в оренду майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селища Крижопільського району та типовий договір оренди майна.

Внесено  доповнення до рішення 18 сесії районної ради  7 скликання від  22 грудня 2017 року № 473  «Про Програму економічного і соціального розвитку Крижопільського  району на 2018 рік», зміни до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання від 7 червня 2018 року № 560 «Про Програму збереження та ефективного використання об’єктів благоустрою  територіальних громад сіл, селища Крижопільського району на 2018-2020 роки», зміни  до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 9 грудня 2015 року №26 «Про Районну комплексну програму «Сільська школа» на 2016-2020 роки».

Прийнято рішення про виконання Державного Гімну України в закладах загальної середньої освіти району.

Внесено зміни до рішення 3 сесії районної ради 5 скликання від 28 липня 2006 року “Про благоустрій  населених пунктів, стан правопорядку як основу безпечної життєдіяльності територіальних громад району ”, зміни і доповнень до рішення 1 сесії районної ради від 02 грудня 2015 року №8 «Про Регламент Крижопільської районної ради 7 скликання».

Затверджено звіт про виконання районного бюджету за І півріччя  2018 року, розпорядження  голови  районної державної адміністрації, прийняті у період з  26 травня 2018 року по  25 липня 2018 року, угоди з селищною та сільськими радами, внесено зміни  до рішення  18 сесії районної ради 7 скликання від  22 грудня  2017  року №  474 “Про районний бюджет на 2018 рік”. 

Про результати державного фінансового аудиту виконання місцевих бюджетів Крижопільського району за період з 01.01.2014 р. по 31.03.2018 р. інформувала сесію начальник фінансового управління РДА Раїса Лозовська.

Погоджено розмір місячної плати за навчання в школах естетичного виховання та за тимчасове користування музичними інструментами (плату за навчання збільшено всього на 10 грн у місяць).

Внесено зміни до рішення 22 сесії районної ради 6 скликання від 30 грудня 2014 року №515 «Про внесення змін до рішення 14 сесії районної ради 3 скликання від 30 січня 2001 року «Про об’єкти комунальної власності району».

Затверджено призначення Пацай Т.В. на посаду директора комунальної установи "Крижопільський районний інклюзивно-ресурсний центр" – відповідно до конкурсу, який нещодавно відбувся.

Змінами до штатних розписів закладів загальної середньої освіти району додатково введено п’ять посад учителів – у межах кошторисних призначень.

Знято  з контролю рішень районної ради та розглянуто кілька інших питань.

    Детальніше з прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті районної ради в розділі «Депутатська діяльність».

Крім того, у питанні «Різне» голова районної ради зачитав   лист засновників ДОЗ «Мрія» до депутатів районної ради з проханням посприяти у пошуку нових власників з тим, аби зберегти об’єкт від руйнації. Як було зазначено на сесії, подібна ситуація і з санаторієм «Зелена діброва», який теж не працює.

Депутати прийняли, як і домовилися на попередній сесії, звернення, яке зачитала Світлана Кирилівна Тищук, до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я з приводу закриття ФАПів (відповідно до методики Мінохорони здоров'я в районі з 21 їх має залишитися лише 3), збереження  у госпітальних округах лікарень першого рівня, оптимізації (а, точніше, скорочення) і медзакладів, і кадрів.

До сесії від імені громадської організації ветеранів звернувся депутат обласної ради Юрій Семенюк, конкретика звернення – виділення приміщення для організації. Сесія прийняла звернення для розгляду і вивчення.