Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Про 13 сесію районної ради 7 скликання

30 травня відбулось пленарне засідання чергової 13-ї сесії Крижопільської районної ради 7 скликання, на якому депутати ухвалили низку рішень із змінами і доповненнями.

Участь у засіданні чергової 13-ї сесії районної ради взяли голова районної ради Петро Тамбовцев, голова  райдержадміністрації Валентин Панчук, заступники голови  райдержадміністрації Валентин Пастушенко та Валентина Круць, селищний та сільські голови, керівники структурних підрозділів РДА, представники громадськості та ЗМІ, запрошені.

У ході засідання сесії депутати розглянули 26 питань порядку денного.

Одним з головних питань порядку денного 13-ї сесії було: «Про стан ринку праці та виконання Районної програми зайнятості населення». Доповідала директор Крижопільського районного центру зайнятості Любов Войтенко, яка висвітлила основні напрямки діяльності центру в рамках виконання Програми: протягом звітного періоду на ринку праці Крижопільського району спостерігалось зменшення громадян, які звернулись до районного центру зайнятості у пошуках роботи у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Загальна чисельність громадян, не зайнятих трудовою діяльністю, становила 1600  осіб, що на 3% менше відповідного періоду минулого року. Працевлаштовано 626 безробітних. Рівень працевлаштування складає 38%. За звітний період на обліку у службі зайнятості перебувало 696 осіб неспроможних скласти конкуренцію на ринку праці, з них 155 працевлаштовано. Працевлаштовано 132 особи із числа молоді віком до 35 років.  Середній розмір допомоги по безробіттю складає 1626 грн. 85 роботодавців подали до центру зайнятості звіти про попит на робочу силу (вакансії), що на 26 роботодавців більше, ніж минулого року. Ними подано 650 вакансій. Центр зайнятості створює оптимальні умови для тимчасового працевлаштування мешканців району шляхом організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Директор центру зазначила, що у службі зайнятості  розпочато реформування та впровадження різноманітних інноваційних проектів. Змінюється її структурна складова, підходи до обслуговування шукачів роботи, безробітних і роботодавців, до надання  консультаційних та профінформаційних послуг, співпраці із роботодавцями та соціальними партнерами.

У діяльність центру зайнятості впроваджено нові  форми роботи, в січні цього року  запущено новий портал, який  дозволяє користуватися послугами служби зайнятості дистанційно. Вже впроваджено електронну чергу. На черзі електронний кабінет роботодавця та безробітного.

В обговоренні питання взяли участь  начальник управління соціального захисту населення Василь Дерев’янчук та Кісницький сільський голова Людмила Гижко.

Було ухвалено важливі рішення: «Про Програму забезпечення містобудівною документацією Крижопільського  району на 2017-2020 роки», «Про Програму будівництва  (придбання) доступного житла  у Крижопільському районі на 2017 рік», «Про внесення змін до рішення  12 сесії районної ради 7 скликання  від 21 березня 2017 року  №321 “ Про  Програму покращення системи соціального захисту населення Крижопільського району на 2017 рік”, «Про внесення змін до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Крижопільського району на 2016 - 2020 роки «Безпечна Крижопільщина – взаємна відповідальність влади та громад», затвердженої рішенням 4 сесії районної ради 7 скликання від 18 лютого 2016 року №76»,  « Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання  від 09 грудня 2015 року  № 20 «Про Районну  програму забезпечення прав дітей на особливий захист, піклування та гармонійний розвиток на період до 2023 року» тощо. Начальник фінансового управління районної державної адміністрації  Р.М. Лозовська   підбила підсумки виконання  бюджету району за І квартал 2017  року та розповіла про внесення змін до районного бюджету.

Депутати працювали дружно і злагоджено та схвалили решту запропонованих питань  порядку денного  13-ї сесії, із змінами і доповненнями, зокрема, підтримали клопотання  щодо нагородження Почесною відзнакою “За заслуги  перед Вінниччиною” Чабанюк В.М., директора СЗШ №2 смт Крижопіль.        Детальніше з прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті районної ради в розділі «Депутатська діяльність».

Крім того, у питанні «Різне» голова районної ради зачитав  офіційні відповіді на звернення депутатів Крижопільської районної ради щодо мораторію на продаж землі та щодо протидії гібридним загрозам національній безпеці України. Своїми міркуваннями та пропозиціями з ряду актуальних питань сьогодення поділився депутат обласної ради Юрій Семенюк.