Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Привітання - працівникам соціальної сфери

Під час урочистостей, на яких були присутні   представників усіх служб:    управління соціального захисту населення райдержадміністрації; територіального центру соціального обслуговування; Крижопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду;  Крижопільського відділення Управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  України у Вінницькій області,  Районного центру зайнятості; районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; служби у справах дітей райдержадміністрації, з найщирішими вітаннями з нагоди професійного свята привітав працівників соціальної сфери голова райдержадміністрації Валентин Панчук. Керівник району відмітив  значення роботи служб, які займаються соціальним захистом населення.

До привітань також приєднався голова районної ради Петро Тамбовцев: «Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їхні потреби. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. Ваша праця скромна та не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам – шана і повага!»

Голова райдержадміністрації Валентин Панчук та голова районої ради Петро Тамбовцев вручили грамоти кращим працівникам соціальної сфери, а художній колектив районного Будинку культури  подарував святковий концерт.