Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Привітання керівництва району з нагоди Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України

Дорогі крижопільчани!

Виміром щасливої долі будь-якого народу є його Незалежність. Рівно 24 роки тому українська нація отримали право самостійно будувати свою країну.  Увесь світ визнав нашу державу суверенною та незалежною. Про це мріяли десятки поколінь українців.

На жаль, сьогоднішню річницю незалежності України ми зустрічаємо із щемом в серці, наші душі переповнені болем страждань і гіркотою втрат за цвітом нашої нації.

Сьогодні наша держава потребує жертовності кожного з нас, адже ворог зазіхає на нашу цілісність, нашу неподільність, нашу незалежність. Ще донедавна ми були впевнені у безхмарному завтрашньому дні, а сьогодні гинуть кращі українські сини і дочки, відстоюючи державний суверенітет нашої держави.

Проте, ми переконані, що   ні при яких обставинах ми не дамо себе зламати. Україна є  і буде єдиною неподільною державою.

Нехай День народження нашої держави стане святом великої наснаги до праці, а український синьо-жовтий стяг щоденно нагадує нам про історичний дух, гідність та незламність, про героїчне минуле й сьогодення,  могутність, славу і велич української нації!

Дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання від районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України.

Нехай   ці свята духмяним серпневим ароматом українського хліба принесуть у ваш дім мир, здоров’я, щастя, добро, достаток, щедру долю.    

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а   джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі ніколи не міліє, додаючи нам енергії, снаги на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України, та її майбутніх поколінь.

Голова райдержадміністрації                             Голова районної ради

         Валентин Панчук                                     Анатолій Стратієвський