Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Привітали лісівників району

День працівника лісу – професійне свято працівників лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості. Відповідно до Указу Президента України № 356/93 від 28.08.1993 року святкується щорічно в третю неділю вересня.

У четвер, 18 вересня, голова райдержадміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Анатолій Стратієвський привітали працівників лісової галузі району з їх професійним святом.

Зокрема, Анатолій Васильович зазначив: «Ліс – це найбільше багатство природи. Для України він цінний ще й тим, що кожен другий гектар лісу у нас штучний, тобто виплеканий дбайливими руками лісівників. Кожен із вас працює для століть, задля щастя майбутніх поколінь.».

Спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради, з нагоди Дня працівника лісу та за багаторічну сумлінну працю в галузі лісового господарства відзначили Кордонця А.В. – контролера лісозаготівель, Крутоголова В.А. -  водія автомобіля по вивезенню лісу, Осадчука О.В.- головного економіста, Шестерняка В.М.-інженера лісового господарства.