Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Президент України Петро Порошенко представив нового голову Вінницької обласної державної адміністрації

Відповідно до Указу Глави держави № 114/2015 від 27 лютого 2015 року, Вінниччину очолив Коровій Валерій Вікторович.

Офіційне представлення новопризначеного керівника області відбулось за участю Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана, очільника обласної Ради Сергія Свитка, заступників голови облдержадміністрації та керівників структурних підрозділів ОДА, керівників райдержадміністрацій та міст обласного значення.

Глава держави привітав Валерія Коровія з призначенням, вручивши йому відповідне посвідчення, а також подякував за роботу екс-керівнику Вінниччини Анатолію Олійнику, відзначивши при цьому високу відповідальність Вінницької області у виконанні державницьких завдань, насамперед – у проведенні мобілізаційних заходів.

Найпершим же завданням для нового очільника регіону Президент України визначив необхідність побудови відкритого діалогу із суспільством. «Це – моє перше завдання. Діалог з народом нам сьогодні потрібен, як повітря», - наголосив Петро Порошенко.

Валерій Коровій, у свою чергу, подякував Главі держави за високу довіру та запевнив: докладатиме усі свої знання, вміння та навики, аби цю довіру виправдати. «Ми повинні рухатися вперед. І, безперечно, увага № 1 – сім’ям загиблих, родинам наших військових, заходам з обороноздатності та забезпечення безпеки наших громадян. Разом з тим необхідно розвивати економіку та створювати нові робочі місця. Ми повинні творити заради того, щоб розвивалася Вінниччина і розвивалася наша Україна», - підкреслив новопризначений керівник ОДА.

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА