Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Працювала робоча група з підготовки перспективного плану формування територіальних громад

Відбулось чергове засідання робочої групи зі сприяння підготовки перспективного плану формування територіальних громад. У засіданні взяли участь сільські та селищний голови, ряд депутатів районної ради, членів Громадської ради при райдержадміністрації. Провели засідання його співголови – голова районної державної адміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Петро Тамбовцев.

На початку засідання голова райдержадміністрації Валентин Панчук навів приклади об’єднання громад у Піщанському та Калинівському районах, невеликий, але все-таки досвід,  яких міг би згодитись при об’єднанні громад Крижопільщини.

Далі кожен член робочої групи мав можливість висловити свою точку зору. Були окремі пропозиції в результаті об’єднання залишити дві громади з центрами в Крижополі і Городківці, можливо, зачекати з об’єднанням, побачити результати від спільної діяльності громад в інших районах.

Але більшість членів робочої групи висловились за об’єднання двадцяти територіальних громад району в одну – Крижопільську. Такої ж думки  була переважна більшість учасників засідання.

Результати обговорення внесено до протоколу засідання, але воно триває. Робоча група запрошує крижопільчан  долучитись до обговорення з приводу децентралізації, об’єднання громад нашого району. Свою думку ви можете висловити через офіційні сайти районної державної адміністрації та районної ради, на сторінках районної газети «Сільські новини», у повідомленнях телерадіокомітету «Новини Крижопілля» або зателефонувавши за номерами районної державної адміністрації - 2-19-92;  2-11-47 та районної ради – 2-19-04; 2-19-11.