Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Позачергова сесія обласної ради

30 червня 2017 року відбулася почергова 22 сесія обласної ради, в якій взяв участь голова районної ради Петро Тамбовцев.

До порядку денного було запропоновано 7 питань.

З ініціативи депутата обласної Ради Вадима Соляника депутати виключили з порядку денного питання про обрання першого заступника голови обласної Ради.

Натомість вирішили обрати двох заступників голови обласної Ради, попередньо скасувавши посаду заступника керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради.

Керуючись законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова обласної Ради Анатолій Олійник вніс на розгляд депутатів дві кандидатури на посаду заступників – Михайла Кременюка та Ігоря Хміля. Кожен з них виступив перед присутніми з невеликою промовою щодо своєї депутатської та професійної діяльності.

Одразу після завершення обговорення кандидатур, лічильна комісія прийняла рішення про виготовлення бюлетенів для голосування та порядку самого голосування.

Кандидатуру Михайла Кременюка підтримали 42 депутати, Ігоря Хміля – 41 депутат. Згідно Закону для обрання заступників голови Ради необхідно 50% від загального  складу Ради плюс 1, тобто 43 голоси. Таким чином, в обласній Раді наразі три вакантних керівних посади.

Розгляд питання щодо обрання заступників та інших питань порядку денного позачергової 22 сесії перенесено на  23 позачергову сесію обласної Ради.

Депутати розглянули  звернення депутатів обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо ринку землі. Пропозицію розглянути зазначене питання вніс голова фракції Аграрної партії України Олександр Корнійчук. Зазначене звернення було узгоджене з усіма фракціями в обласній Раді.

Крім того, депутат від фракції «Самопоміч» Євген Власюк озвучив депутатське звернення щодо виділення 200 тисяч гривень на лікування хворої 8-річної Ангеліни Колісник.

Разом з депутатом Ігорем Хмілем вони ініціювали розгляд питання щодо критичної ситуації, яка склалась в селі Шиманівка Теплицького району з неналежного утримання великої рогатої худоби та порушення санітарно-гігієнічних умов. Депутати запропонували створити робочу групу.

До порядку денного, за поданням обласної державної адміністрації, включили питання про надання згоди на реставрацію і ліквідацію аварійного стану східного портика, східного флігеля пам’ятки архітектури 1782 року палацу Потоцьких та про надання згоди на відступлення права вимоги з метою погашення заборгованості за спожитий природний газ КП «Вінницяоблтеплоенерго».

Депутат обласної ради Вадим Соляник звернувся з рядом депутатських звернень,  котрі після їхнього розгляду та відповідного голосування набули статусу депутатських запитів.