Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Породіллі отримали «Пакунок малюка»

 

Троє сімей крижопільчан та по одній з Красносілки та Вербки отримали «Пакунок малюка». Бебі-бокси вручали голова райдержадміністрації Валентин Панчук, голова районної ради Петро Тамбовцев та заступник голови райдержадміністрації Валентина Круць. Вони розвезли пакунки по сім’ях та побажали мамам та новонародженим здоров’я та миру. 

За інформацією Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів України по всій країні вже отримали «Пакунок малюка» 30 тисяч родин. Ініціативу Уряду Володимира Гройсмана для  підтримки родин з дітьми було запроваджено з 1 вересня.  

 «Пакунок» - це додаткова допомога від держави батькам новонароджених, в якому є найнеобхідніші для малюка речі. Пакунок отримує кожна родина, в якій народжується дитина. Дитина з перших днів життя має отримати усе необхідне, не зважаючи на рівень матеріального забезпечення батьків. На сьогодні «пакунки малюка» отримують 23 регіони, Донецька та Луганська області наразі ведуть документальне оформлення щодо отримання таких пакунків.