Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

"Покровитель культури - 2014"

Упродовж останніх років одним із меценатів соціальної сфери с. Джугастра Крижопільського району є Джугастрянський сільський голова Патратій Юрій Тимофійович.

Патратій Ю.Т. – молодий, енергійний та працьовитий керівник. Жителі громади характеризують його як принципового, дбайливого та доброго господаря.

Якщо говорити лише про галузь культури, то за його сприяння значно поліпшилась матеріально - технічна база сільських закладів культури, проведено капітальний ремонт  пам’ятника  загиблим воїнам у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. Загальний внесок у розвиток культури с. Джугастра  з бюджету сільської ради становить  майже 500 тис. грн.

24 грудня 2014 року   у Вінницькому обласному музично-драматичному театрі ім. Садовського відбулась обласна культурно-мистецька акція «Покровитель культури -2014», на якій Юрію  Тимофійовичу Патратію  вручено диплом та кубок «Покровитель культури – 2014» -  за вагомий внесок у поліпшення матеріально-технічної бази закладів культури та підтримку культури і духовності.

Вітаємо!